RİZE BELEDİYESİ 4 BİN FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU

RİZE BELEDİYESİ 4 BİN FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen fidan dikme etkinliği kapsamında Rize Belediyesi bu yıl 4 bin fidanı toprakla buluşturdu. Ülke genelinde 11. ayın 11. gününde öğrencilerin de katılımıyla düzenlenen fidan dikim etkinlikleri bu yılki pandemi koşulları nedeniyle gerçekleştirilemedi. Bu çalışmalar kapsamında Rize Belediyesi ekipleri bu yıl şehrin farklı noktalarına..

RİZE BELEDİYESİ 4 BİN FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU
Tarih : Okunma : 68 Defa Okundu... Yorum Yap

RİZE BELEDİYESİ 4 BİN FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen fidan dikme etkinliği kapsamında Rize Belediyesi bu yıl 4 bin fidanı toprakla buluşturdu.

Ülke genelinde 11. ayın 11. gününde öğrencilerin de katılımıyla düzenlenen fidan dikim etkinlikleri bu yılki pandemi koşulları nedeniyle gerçekleştirilemedi. Bu çalışmalar kapsamında Rize Belediyesi ekipleri bu yıl şehrin farklı noktalarına ve Isırlık Tabiat Parkı’na toplamda 4 bin adet fidanı toprakla buluşturdu.

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Belediye Başkan Yardımcısı Muhittin Aydın Bilsel ve Rize Belediyesi Meclis Üyesi Dursun Bilgili Isırlık Tabiat Parkı’ndaki çınar ağaçlarının dikim çalışmalarına eşlik etti.

Belediye ekiplerinin şehirdeki ağaçlandırma çalışmalarına belirlenen program dahilinde devam edeceği bildirildi.

İlk yorumu siz yazın