ANADOLU BASINI 3-5 KASIM’DA SIVAS’A BULUŞUYOR

ANADOLU BASINI 3-5 KASIM’DA SIVAS’A BULUŞUYOR SİVAS GAZETECİLER CEMİYETİNİN EVSAHİPLİĞİ YAPTIĞI PROGRAMA CUMHURİYETİN 100.YILI ANISINA 100 GAZETECİ KATILIYOR İSMET KÖSOĞLU RİZE-Cumhuriyetin 100.yılı anısına 100 gazeteci Sivas’ta buluşuyor. Sivas Gazeteciler Cemiyetinin 30.kuruluş yılının da aynı günlerde yoğun bir katılımla kutlanacağı belirtildi. Cumhuriyetin 100.kuruluş yıldönümü dolaysıyla Türkiye Gazeteciler Federasyonu öncülüğünde Sivas Gazeteciler Cemiyetinin ev sahipliğinde Sivas’ta yapılacak..

ANADOLU BASINI 3-5 KASIM’DA SIVAS’A BULUŞUYOR
Tarih : Okunma : 54 Defa Okundu... Yorum Yap

ANADOLU BASINI 3-5 KASIM’DA SIVAS’A BULUŞUYOR

SİVAS GAZETECİLER CEMİYETİNİN EVSAHİPLİĞİ YAPTIĞI PROGRAMA CUMHURİYETİN 100.YILI ANISINA 100 GAZETECİ KATILIYOR

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Cumhuriyetin 100.yılı anısına 100 gazeteci Sivas’ta buluşuyor. Sivas Gazeteciler Cemiyetinin 30.kuruluş yılının da aynı günlerde yoğun bir katılımla kutlanacağı belirtildi.

Cumhuriyetin 100.kuruluş yıldönümü dolaysıyla Türkiye Gazeteciler Federasyonu öncülüğünde Sivas Gazeteciler Cemiyetinin ev sahipliğinde Sivas’ta yapılacak Anadolu Buluşmaları toplantısı 3-5 Kasım 2023 günlerinde yapılacak. Sivas Gazeteciler Cemiyetinin 30.kuruluş yılı dolayısıyla da bazı etkinliklerin yapılacağını söyleyen Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer’’misafirlerin en güzel şekilde ağırlanması içim bütün çalışmamalarımızı tamamladık. Tarihi ve kültürel yerlerimizin tanıtımında da Sivas için ayrı bir önem kazandıracağız’’ dedi.

Sivas’taki buluşmaya Türkiye genelinden 100 gazeteci katılırken Rize’den Rize Gazeteciler Derneği başkanı Faik Bakoğlu ile Yardımcısı –Yazar İsmet Kösoğlu’nun katılacağı belirtildi.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş