Cep Telefonları iletişimde zorluk yaşanıyor

Cep Telefonları iletişimde zorluk yaşanıyorbaz,vatandaşlar, Abdullah UZUN Rize’nin Pazar İlçesinde Cep telefonları konuşmalarında yaşanan sıkıntıların nedeni vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İlçede Kentsel dönüşüm proje kapsamında Demokrasi Meydanı deniz tarafı cephesinde bulunan ve daha önce otel olarak kullanılan binanın yıkımı sırasında çatısında bulunan “BAZ” İstasyonu cihazlarının sökülmesi nedeniyle cep telefonu konuşma hatlarında yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması..

Cep Telefonları iletişimde zorluk yaşanıyor
Tarih : Okunma : 37 Defa Okundu... Yorum Yap

Cep Telefonları iletişimde zorluk yaşanıyorbaz,vatandaşlar,
Abdullah UZUN
Rize’nin Pazar İlçesinde Cep telefonları konuşmalarında yaşanan sıkıntıların nedeni vatandaşlar tarafından merak ediliyor.
İlçede Kentsel dönüşüm proje kapsamında Demokrasi Meydanı deniz tarafı cephesinde bulunan ve daha önce otel olarak kullanılan binanın yıkımı sırasında çatısında bulunan “BAZ” İstasyonu cihazlarının sökülmesi nedeniyle cep telefonu konuşma hatlarında yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için vatandaşlar çalışmanın başlatılması istendi.
Duyarı bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülenen binanın çatı katından sökülen cihazın, başka bir yere acilen konulmasını istediği talebinde şu ifadelere yer verdi. ”Yetkililerin bir an önce sorunu çözerek yaşanan sıkıntının bir an önce ortadan kalkmasını istiyoruz”.

İlk yorumu siz yazın