YUSUFELİ BELEDİYESİ VE HİZMET-İŞ ARASINDA ANLAŞMA SAĞLANDI

YUSUFELİ BELEDİYESİ VE HİZMET-İŞ ARASINDA ANLAŞMA SAĞLANDI Yusufeli Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında kadrolu işçiler için toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde 7 Eylül Salı günü anlaşma sağlanarak imzalar atıldı. Haber: Bayram Ali Kavalcı Belediye bünyesinde hizmet veren kadrolu işçilerin sosyal hakları ve yevmiylerinde toplu sözleşme hükümlerine göre iyileştirme yaptıklarını söyleyen Başkan Eyüp Aytekin; “İşçilerimizin haklarını korumak,..

Tarih : Okunma : 19 Defa Okundu... Yorum Yap

YUSUFELİ BELEDİYESİ VE HİZMET-İŞ ARASINDA ANLAŞMA SAĞLANDI

Yusufeli Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında kadrolu işçiler için toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde 7 Eylül Salı günü anlaşma sağlanarak imzalar atıldı.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Belediye bünyesinde hizmet veren kadrolu işçilerin sosyal hakları ve yevmiylerinde toplu sözleşme hükümlerine göre iyileştirme yaptıklarını söyleyen Başkan Eyüp Aytekin; “İşçilerimizin haklarını korumak, refah seviyelerini yükselterek daha rahat bir ortamda çalışmalarını sağlamak adına toplu iş sözleşmemiz başta çalışanlarımız olmak üzere hepimize hayırlı olsun ” dedi.

Toplu iş sözleşmesi imza törenine Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Toprak, Hak İş Erzurum Şube Başkanı Şahin Girmenç, Şube Başkan Yardımcısı Erdoğan Çelik ile Yusufeli Belediyesi İşçi Temsilcisi Özkan Sağlam katıldı. Sözleşme bir yıl boyunca geçerli olacak ve gelecek yıl tekrar görüşülecek. Fotoğraflar: Yusufeli Belediye Basın Bürosu

İlk yorumu siz yazın