SALAHA TÜNELİ VE VEFA

İSMET KÖSOĞLU/Gazeteci Gözü İle SALAHA TÜNELİ VE VEFA 2015 yılında açılmaya başlanan Salaha Tünelinde iktidar mensuplarının katılımıyla ışık göründü töreni yapıldı. Bölgemize hayırlı olsun. Şahsımı da AKP İl Başkanlığından telefonla davet ettiler, teşekkür ediyorum fakat başka bir program dolayısıyla güzel tabloyu izlemede bulunamadım. Tünelin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederim. Projelerin kolay çıkmadığını yakından bilirim. Gazetecilik..

SALAHA TÜNELİ VE VEFA
Tarih : Okunma : 48 Defa Okundu... Yorum Yap

İSMET KÖSOĞLU/Gazeteci Gözü İle

SALAHA TÜNELİ VE VEFA

2015 yılında açılmaya başlanan Salaha Tünelinde iktidar mensuplarının katılımıyla ışık göründü töreni yapıldı. Bölgemize hayırlı olsun.

Şahsımı da AKP İl Başkanlığından telefonla davet ettiler, teşekkür ediyorum fakat başka bir program dolayısıyla güzel tabloyu izlemede bulunamadım.

Tünelin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederim.

Projelerin kolay çıkmadığını yakından bilirim. Gazetecilik yanında bir süre siyasi geçmişim var.

Bir işin yapılması çok güzelde sormak isterim bunca zaman niye gecikti.

Ovit Tüneli gibi devasa bir eser 6 yılda delindi 2 yıl aydınlatma havalandırma vs.işler devam edince 8 yılda trafiğe açıldı.

14.300 metrelik tünel 6 yılda delinirken 2 bin 900 metrelik Salaha Tüneli üstelik tek tüp olarak 5 yılda delindi el insaf derler.

5 yılda 3 km ye yakın tünel deliniyor bunun 5 katı Ovit 6 yılda delindi. Burada hata suç ihmal veya gevşeklik kimde.

Siyasette vefa yok,

Salaha Tüneli ışık görüntüsünde fotoğraflarda Rize için önemli bir ismi gözüm aradı ama yoktu.

Yukarda projelerin kolay çıkmadığını söylerken kâğıt üzerindeki işlerin Ankara’da takibi gerekir.

Salaha Tünelinin programa alınmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önemli dahli var. Bu katkıda projenin takibinde eski Vekil hasan Karal’ın etkisi, takipçiliği unutulmamalı.

Siyaseten her ne kadar İktidar partisinden ayrılmış olsa da eski Vekili Hasan Karal bu şehrin evladıdır, yaptırdığı, takip ettirdiği konuları Ovit Tünelinden dolayı yakından bilirim.

Vefanın olmadığı siyasette 2015 yılındaki Salaha Tüneli töreninde ön safta olan Hasan Karal’ı ışık görülme töreninde de görmek isterdik. Çağrılmadı mı gelemdi mi bilgim yok ama onu arayan gözlerin çok olduğunu tahmin ediyorum.

Bugünkü törende bulunan atanmış eski Bakanın hangi sıfatla geldiği merak konusu, adamın partide hükümette görevi yoksa müteahhitlikte ortaklığımı var acaba. Ortak ise ne zamandan beri ortak.

İlk yorumu siz yazın