Rize’ye 2 Onkoloji Doktoru Atandı

Rize’ye Biri Geçici Görevle 2 Onkoloji Doktoru Atandı Sağlık Bakanlığı tarafından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (RTEÜ) Doğuş Çay Hacere Karakan Onkoloji Merkezine bir uzman doktor ataması yapıldı. 95. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ile Tıbbi Onkoloji Uzm. Dr. Cengiz Karaçin, Rize’ye atandı. Ayrıca Bakanlığımızca, Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve..

Rize’ye 2 Onkoloji Doktoru Atandı
Tarih : Okunma : 10 Defa Okundu... Yorum Yap

Rize’ye Biri Geçici Görevle 2 Onkoloji Doktoru Atandı

Sağlık Bakanlığı tarafından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (RTEÜ) Doğuş Çay Hacere Karakan Onkoloji Merkezine bir uzman doktor ataması yapıldı.

95. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ile Tıbbi Onkoloji Uzm. Dr. Cengiz Karaçin, Rize’ye atandı.

Ayrıca Bakanlığımızca, Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Uzm. Dr. Ayşegül İlhan Güçleşen’i de geçici görevle RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doğuş Çay Hacere Karakan Onkoloji Merkezinde görevlendirilmiştir.

Geçici görevle 1 aylık bir süreçte Rize’de hizmet verecek olan Uzm. Dr. Ayşegül İlhan Güçleşen’in yarın (10 Kasım 2020 Salı) Rize’de göreve başlayacaktır.

95. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ile ataması yapılan Tıbbi Onkoloji Uzm. Dr. Cengiz Karaçin’in önümüzdeki günlerde Rize’ye gelerek göreve başlayacaktır.

                                                                                              RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

İlk yorumu siz yazın