RİZELİ NECATİ EKŞİ İSTANBUL 1.BÖLGEDE CHP ADAY ADAYI

RİZELİ NECATİ EKŞİ İSTANBUL 1.BÖLGEDE CHP ADAY ADAYI İSMET KÖSOĞLU RİZE-Rizeli Necati Ekşi İstanbul 1.bölgeden CHP Milletvekili aday adayı olmak için müracaatını yaptı. İstanbul CHP İl Başkanlığında aday adaylığı başvurusunu yaptığını söyleyen İkizdereli Necati Ekşi’’ Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1. Bölgeden Milletvekilliği Adaylık başvurumu yaptım. Aday olan tüm arkadaşlarımıza başarılar dilerim.14 Mayıs genel seçiminde çok..

Tarih : Okunma : 27 Defa Okundu... Yorum Yap

RİZELİ NECATİ EKŞİ İSTANBUL 1.BÖLGEDE CHP ADAY ADAYI

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rizeli Necati Ekşi İstanbul 1.bölgeden CHP Milletvekili aday adayı olmak için müracaatını yaptı.

İstanbul CHP İl Başkanlığında aday adaylığı başvurusunu yaptığını söyleyen İkizdereli Necati Ekşi’’ Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1. Bölgeden Milletvekilliği Adaylık başvurumu yaptım. Aday olan tüm arkadaşlarımıza başarılar dilerim.14 Mayıs genel seçiminde çok şeyler değişecek’’ dedi.

Babası Beşikdüzü Köy Enstitüsü mezunu ilçenin eski öğretmenlerinden Sefer Ekşi. İlk ve orta öğrenimini İkizdere’de, liseyi Ankara Maliye Okulu’nda, üniversiteyi ise Ankara Maliye Yüksekokulu ve İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nde tamamladı. Maliye Bakanlığı taşra birimlerinde 11 yıl devlet memurluğu yaptıktan sonra, 12 Eylül 1980’de 1402 nolu kanun ile görevine son verildi. Necati Ekşi, 41 yıldır yaşamakta olduğu Kadıköy’de 1984 yılından bu yana mali müşavirlik yapıyor. 1986 yılında SHP Kadıköy İlçe Örgütü’ne üye olan Ekşi, 1993 yılında SHP Kadıköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği (sayman), 1994 yılında SHP Kadıköy ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği, 1994-1999 yılları arasında Kadıköy Belediyesi Encümen Başkan Vekilliği görevlerinde bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi’nde üç dönem kurultay delegeliği de yapan Necati Ekşi, 2011-2015 döneminde Kadıköy İlçe Başkanlığı ve CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş