RİZEDEKİ MARKETTE ETİKET OYUNU

MARKETTEN ALIŞVERİŞ YAPARKEN KASADA ÖDEDİĞİNİZE DİKKAT EDİN, ETİKETTE OLAN FİYAT ÖDEMEDE FARKLI RİZEDEKİ MARKETTE ETİKET OYUNU İSMET KÖSOĞLU RİZE-Rize’de büyük bir markette etikette kilogramı 4.50 tl olan Turp fiyatı kasadaki ödemede fiyatı 5.90 TL ye fırladı.. Marketten alışveriş yapan bir vatandaş ‘’etiket fiyatı 4.50 TL olan TURP fiyatının kasadaki ödemede 5.90 tl olduğunu konuyu Market..

RİZEDEKİ MARKETTE ETİKET OYUNU
Tarih : Okunma : 241 Defa Okundu... Yorum Yap

MARKETTEN ALIŞVERİŞ YAPARKEN KASADA ÖDEDİĞİNİZE DİKKAT EDİN, ETİKETTE OLAN FİYAT ÖDEMEDE FARKLI

RİZEDEKİ MARKETTE ETİKET OYUNU

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rize’de büyük bir markette etikette kilogramı 4.50 tl olan Turp fiyatı kasadaki ödemede fiyatı 5.90 TL ye fırladı..

Marketten alışveriş yapan bir vatandaş ‘’etiket fiyatı 4.50 TL olan TURP fiyatının kasadaki ödemede 5.90 tl olduğunu konuyu Market sorumlusuna ilettim, yanlışlık oldu istersen zararını ödeyelim teklifiyle karşılaştım. Yazar kasa fişi elimdedir. Tüketici Hakem Heyetine telefonla ulaşarak konuyu ilettim, Fazla yapacağımız bir şey yok ispat ederseniz 450 TL para cezası uygularız diye bana cevap verdiler. Bu bir soygundur bu bir hırsızlıktır. Etiketteki fiyat kasada ödeme yaparken nasıl değişir. Etiketlerdeki fiyatları kasada yapılan ödemeyle karşılaştıralım. Alışveriş yapan herkesin böyle hırsızlığa karşı uyanık olmasını istiyorum’ dedi.

İlk yorumu siz yazın