Rize Devlet Hastanesi’nin cehresi değişiyor

Rize Devlet Hastanesi’nin cehresi değişiyor Abdullah UZUN Başhekimlik görevine atandıktan sonra yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken Dr. Şaban Ergene, hastanenin değişim ve dönüşümü için çalışmalarına devam ediyor. FEDAKÂRCA ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR ETTİ Poliklinik hizmetleri yanında hastanenin belirli servislerinde düzenleme ve yenileme çalışmalarına hız verdiklerini söyleyen Başhekim Dr. Şaban Ergene, son çalışmalar hakkında bilgileri sosyal paylaşım hesabında..

Tarih : Okunma : 48 Defa Okundu... Yorum Yap

Rize Devlet Hastanesi’nin cehresi değişiyor
Abdullah UZUN
Başhekimlik görevine atandıktan sonra yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken Dr. Şaban Ergene, hastanenin değişim ve dönüşümü için çalışmalarına devam ediyor.
FEDAKÂRCA ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR ETTİ
Poliklinik hizmetleri yanında hastanenin belirli servislerinde düzenleme ve yenileme çalışmalarına hız verdiklerini söyleyen Başhekim Dr. Şaban Ergene, son çalışmalar hakkında bilgileri sosyal paylaşım hesabında açıkladı.
Ergene; “Rize Devlet Hastanemizin en hassas birimlerinden olan Acil Servis’inin sarı alan- kırmızı alan zemin kaplamasını, hasta karşılama bankolarını yeniden elden geçirdik. Başta Sağlık Müdürümüzün desteği ve motivasyonu, hastane Başhekim yardımcılarımız, hastane müdürümüz, müdür yardımcılarımız ve marangoz atölyemizin sorumlusu ve arkadaşlarının mesai dışındaki fedakarca çalışmaları ve de bilgi işlem sorumlusu arkadaşlarımız, hizmetli personelimiz ve saha personelimizin katkılarıyla muazzam bir kalıcı eser daha meydana getirdik.” dedi
Başhekim Dr. Şaban Ergene, “Herkesin emeğine, eline ve yüreğine sağlık, Her şey ülkemizin geleceği, milletimizin huzuru ve tabi ki hastalarımızın daha iyi ve verimli hizmet alabilmesi için, Her şey güzel şehrimiz, yeşiliyle mavisiyle meşhur Rize’miz için, Tekrardan hayırlı olsun” ifadelerini paylaştı.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş