PAZARSPOR’UN 50. YIL ETKİNLİĞİ İSTANBUL’DA YAPILDI

PAZARSPOR’UN 50. YIL ETKİNLİĞİ İSTANBUL’DA YAPILDI Deprem Felaketi yüzünden yapılamayan Pazarspor 50. Yıl Etkinliği İstanbul Yelken Kulübü’nde gerçekleştirildi. Etkinlikte “şehitlerimiz nedeniyle canlı müzik programı yapılmadı. BİR TUTKUDUR PAZARSPOR Pazarspor’un 50. Yıl Etkinliğine Sarıyerspor Kulübü yöneticileri, Türk Armatörler Birliği Başkanı Cihan Ergenç, Turyol Başkanı Yunus Can, Pazar Belediye Başkan adayı Neşet Çakır, Pazarlı Siyaset Adamı Alper..

Tarih : Okunma : 22 Defa Okundu... Yorum Yap

PAZARSPOR’UN 50. YIL ETKİNLİĞİ İSTANBUL’DA YAPILDI

Deprem Felaketi yüzünden yapılamayan Pazarspor 50. Yıl Etkinliği İstanbul Yelken Kulübü’nde gerçekleştirildi. Etkinlikte “şehitlerimiz nedeniyle canlı müzik programı yapılmadı.

BİR TUTKUDUR PAZARSPOR

Pazarspor’un 50. Yıl Etkinliğine Sarıyerspor Kulübü yöneticileri, Türk Armatörler Birliği Başkanı Cihan Ergenç, Turyol Başkanı Yunus Can, Pazar Belediye Başkan adayı Neşet Çakır, Pazarlı Siyaset Adamı Alper Taş, Pazarlılar Birliği Başkanı Mustafa Atar ve çok sayıda davetli katıldı. Konuklara mevcut yemek menüsünün yanında Hamsili ekmek, hamsi ve laz böreği ikram edildi

 https://gazete53.com/pazarsporun-50-y…tanbulda-yapildi/

YARIM ASIR MAZİ

Etkinliğin açılışında bir konuşma yapan Pazarspor Başkanı Hüseyin Yangın; Pazarspor’un kuruluşu,  yaşatılması ve başarısı için yarım asırdır verilen mücadeleyi kısaca anlatarak bu süreçte kendilerine her zaman destek olan Spor Bakanı Rize Pazarlı Osman Aşkın Bak’a,  emeği geçen herkese ve

Pazarspr’un forma sponsorları Mogan, Güriş, Jotun Boya, HDI Sigorta, Hoşver Tekstil temsilcilerine teşekkür etti.  Yangının konuşmasının ardından Pazarspor Tarihini anlatan Bir Tutkudur Pazarspor isimli belgesel sinevizyon gösterisi yapıldı.

İlk yorumu siz yazın