MERKEZ İLÇE BAŞKANI AK, YENİKÖY MAHALLESİNDE ESNAF ZİYARETLERİNDE

MERKEZ İLÇE BAŞKANI AK, YENİKÖY MAHALLESİNDE ESNAF ZİYARETLERİNDE AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak AK,Yeniköy Mahallesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu Başkan AK’a esnaf ziyaretlerinde, İlçe Başkan yardımcıları Muhammet Ketenci, Okan Bakırcı, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Emine Yüksel, İhsan Bacoğlu, Murat Akyıldırım, Osman Turan, Sedat Durmuş, Gençlik Kolu Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Avcı, Yeniköy Mahallesi önceki..

Tarih : Okunma : 96 Defa Okundu... Yorum Yap

MERKEZ İLÇE BAŞKANI AK, YENİKÖY MAHALLESİNDE ESNAF ZİYARETLERİNDE

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak AK,Yeniköy Mahallesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu

Başkan AK’a esnaf ziyaretlerinde, İlçe Başkan yardımcıları Muhammet Ketenci, Okan Bakırcı, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Emine Yüksel, İhsan Bacoğlu, Murat Akyıldırım, Osman Turan, Sedat Durmuş, Gençlik Kolu Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Avcı, Yeniköy Mahallesi önceki dönem ana kademe mahalle başkanı Şevket Karaca ve gençlik kolu mahalle başkanı Berat Tabak eşlik etti.

Yapılan ziyaretlerde Başkan Ak “ Sahada ve masada güçlü bir teşkilatımız olması için aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hamdolsun kendisini sürekli güncelleyen dinamik ve davaya aşık bir teşkilata sahibiz. Tevdi edilen her görevi büyük bir özveriyle yerine getiren bu dava için elinden gelenin fazlasıyla gayret edip çalışan liderinin her daim yanında olan büyük bir teşkilat yapımız var. Bizlerde teşkilat çalışmalarımızı bir yandan sürdürürken bir yandan da Rize’mizde ayak basmadık yer bırakmayacağız inşallah. Bugün Yeniköy Mahallemizde esnaflarımızla hasbihalde bulunduk. Yapılan çalışmaları yerinde görmüş olduk. İçinde bulunduğumuz Pandemi koşullarının hassasiyeti içinde ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bizim amacımız vatandaşımızın her daim yanında olduğumuzu göstermektir. Bugün görev başında olduğumuz makamlardan en büyük beklentimiz vatandaşlarımızın hayır duasını almaktır. Makamlar mevkiler geçicidir. Biz gönüller yapmaya vatandaşlarımızın kalbine dokunmaya talibiz. Merkez İlçe teşkilatı olarak gerek köylerimizde gerekse mahallelerimizde bizim üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız.” dedi.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş