Memleketten Notlar

İSMET KÖSOĞLU/Gazeteci Gözü İle Memleketten Notlar Hakkında Rüşvet iddiaları almış başını giden bir Bayan Milletvekili var. Bölgemizden yani Rize’ye uzak değil. Erzurum AKP Milletvekili kadın hakkındaki iddiaları cevaplamadan seçmenine giderek yapılacak seçimde her partili gibi Oy istiyor. Siyasetçidir elbette oy isteyecek, hemşerileriyle konuşup görüşecek. Fakat burada yanlış giden bir şey var gibime geliyor. Bu Milletvekili..

Tarih : Okunma : 19 Defa Okundu... Yorum Yap

İSMET KÖSOĞLU/Gazeteci Gözü İle

Memleketten Notlar

Hakkında Rüşvet iddiaları almış başını giden bir Bayan Milletvekili var. Bölgemizden yani Rize’ye uzak değil.

Erzurum AKP Milletvekili kadın hakkındaki iddiaları cevaplamadan seçmenine giderek yapılacak seçimde her partili gibi Oy istiyor.

Siyasetçidir elbette oy isteyecek, hemşerileriyle konuşup görüşecek.

Fakat burada yanlış giden bir şey var gibime geliyor.

Bu Milletvekili birilerinden mi korkuyor. Sokaklarda esnaf ziyareti için gezerken 2 polis korumasıyla gezmesi hayra alamet değil.

Seçim zamanı yaklaştı, gerçi listelerde hangi isimler var belli değil ama görünen köy kılavuz istemez misali AKP de bir şeylerin hiçte iyi gitmediği tenceresi kaynamayan vatandaşın tepkilerinden belli.

—-

Çayeli Belediye Başkanı haksız değildi.

MHP’li Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi bir TV. Programında Fetoculardan bahsetmesi Belediye Meclis toplantısında tepkilere sebep oldu.

Meclis toplantısında AKP’li üyeleri sözlerini geri alıp özür dilemesini istedikleri Başkan Çiftçi’den geri vites göremeyince salonu terk etmişler.

Sözünü esirgemeyen Başkan Çitçiyi tanırım, kimseye eyvallahı olmayan bir Çayeli uşağıdır.

Hizmetten başka gayesi yoktur.

Fetocu var demesi boşuna değildir. Bugüne kadar AKP içinde ceza alan bir fetocu gördünüz mü? Hiç mi yoktur. Fetocu ayıklayan AKP İktidarı kendi partisine niye dokunmuyor.

Ayrıca yarası olan gocunur, salonu terk eden AKP üyeleri niye üzerlerine aldılar.

—–

Yazıya ilgi gösterenler de var

Mümkün olduğunca çoğunlukla Rize ile ilgili gazete ve internet sitelerinde haber/yazı yazmaya çalışırım.

Kimsenin tavuğuna kış diyemem, memleket meselesi derim yazılarımı sürdürürüm.

Yazdığım yazılar her ne kadar sosyal medyada gözükürse de sık sık ilgililere, siyasetçilere, Rize’den haber bekleyen gurbet ellerde bulunanlara ve bürokratlara wat sap üzerinden bilgileri, haberleri olsun diye atmaya çalışırım.

En son yazım üzerine geri dönüşler oldu.

Keşke Rize basını, Rize için olumlu tepkileri her zaman üzerine basa basa yazsa da hizmet isteyen konular yukarılara iletilerek daha geniş kamuoyu desteği sağlansa.

Rize-Erzurum karayolunda STOP eden çalışmalar konusunda eski Vekilimiz Hasan Karal ve önceki dönemde Müsteşar bugün AKP Milletvekili olan Habip Soluk ’un gayretleri koşuşturmaları iş yapıyoruz diyenler tarafından duyulabilse.

Konu hep atanmış Bakan’a çıkıyor vesselam.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş