KGK’DEN TAHSİN BAYRAMOĞLU’NA PLAKET

KGK’DEN TAHSİN BAYRAMOĞLU’NA PLAKET BAYRAMOĞLU RİZE-ERZURUM KARAYOLUNU GÜNDEMDE TUTTUĞU İÇİN KGK TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ. İSMET KÖSOĞLU (KGK)Küresel Gazeteciler Konseyi’nden Erzurumlu siyasetçi Tahsin Bayramoğlu’na plaket verildi. KGK Rize Temsilcisi Gazeteci Bayram Ali Kavalcı tarafından verilen plaket töreninde bir konuşma yapan Kavalcı’ ’Rize-Erzurum karayolu ve Ovit ile Kırık Dallı Kavak Tünellerinin yapılması için, Rize Erzurum dostluğu için yıllarca..

KGK’DEN TAHSİN BAYRAMOĞLU’NA PLAKET
Tarih : Okunma : 16 Defa Okundu... Yorum Yap

KGK’DEN TAHSİN BAYRAMOĞLU’NA PLAKET

BAYRAMOĞLU RİZE-ERZURUM KARAYOLUNU GÜNDEMDE TUTTUĞU İÇİN KGK TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ.

İSMET KÖSOĞLU

(KGK)Küresel Gazeteciler Konseyi’nden Erzurumlu siyasetçi Tahsin Bayramoğlu’na plaket verildi.

KGK Rize Temsilcisi Gazeteci Bayram Ali Kavalcı tarafından verilen plaket töreninde bir konuşma yapan Kavalcı’ ’Rize-Erzurum karayolu ve Ovit ile Kırık Dallı Kavak Tünellerinin yapılması için, Rize Erzurum dostluğu için yıllarca vermiş olduğu mücadele ve hizmetlerine teşekkür için bu plaketi vermeyi Konseyin Rize temsilciliği olarak uygun bulduk. Hizmet için kamuoyu yapmak çok önemlidir. Tahsin Bayramoğlu büyüğümüz Erzurum tarafından çok önemli bir kamuoyunun sesi olmuştur. Basının sesi olmuştur. Yıllardır seslendirdiği Ovit-Kırık ve Dallı Kavak tünelleri ve bağlantı yolları tamamlanmış olsaydı ulaşım çık daha rahat olacaktı’’ dedi.

Plaket sırasında bir konuşma yapan Tahsin Bayramoğlu ’Erzurum’un talihinin olumlu yönde değişmesi için denize kavuşması lazımdır. Erzurum’u denize kavuşturacak en kısa ve güvenli karayolu Erzurum-Rize karayoludur. Bu yol üzerindeki tünellerin tamamlanması lazım. Ovit Tüneli bitti ve trafiğe açık 10 yıldır devam eden ve tamamlanmayan Kırık ve Dallı Kavak tünellerinin tamamlanmasını istiyoruz. Bu tüneller 10 yıl oldu halen delme işlemi bitmedi. Bu yol tamamlandığında hem mesafe hem zaman kısalacak. Bu plaket benim daha çok katıda bulunmam için önemli bir hediye oldu, KGK’nin Rize temsilcisi olarak size teşekkür ediyorum’ ’dedi.

İlk yorumu siz yazın