KENDİRLİ BELEDİYE BAŞKANI SERDAR “BELDEMİZDE DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

KENDİRLİ BELEDİYE BAŞKANI SERDAR “BELDEMİZDE DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR” AK Parti Kendirli Belde Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Alaettin Serdar “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde beldemiz için eser ve hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCIhttps://www.haberimrize.com/kendirli-belediy…k-cok-isimiz-var/ Kendirli Beldesinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanı ve..

KENDİRLİ BELEDİYE BAŞKANI SERDAR “BELDEMİZDE DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”
Tarih : Okunma : 18 Defa Okundu... Yorum Yap

KENDİRLİ BELEDİYE BAŞKANI SERDAR “BELDEMİZDE DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

AK Parti Kendirli Belde Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Alaettin Serdar “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde beldemiz için eser ve hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCIhttps://www.haberimrize.com/kendirli-belediy…k-cok-isimiz-var/

Kendirli Beldesinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanı ve Başkan adayı Alaettin SERDAR “Hizmet nimettir. Halka hizmet, Hakk’a hizmettir düsturuyla çıkmış olduğumuz bu yolda Beldemizin çehresini değiştirdik. AK Parti’nin eser ve hizmet siyasetini beldemizde de yaşattık. gibi bugün de aynı minvalde devam ediyoruz. Vatandaşımızın en büyük talebi olan doğalgazı beldemizle tanıştırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Beldemizde yapılan doğalgaz çalışmaları kapsamında %35’lik kısımda doğalgaz kullanılmaktadır. Geriye kalan %65’lik kısım içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Doğalgazı Beldemizin tamamına ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz. Kendirli Beldemiz son 10 yılda yatırım noktasında büyük atılımlar yaşadı. Milletimizden aldığımız yetkiyi milletimize hizmet etmek için kullanarak çalışmalarımıza yön veriyoruz. Bugüne kadar bize inanıp, teveccüh gösteren teşkilatımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, beldemiz için eser ve hizmet üretmeye devam edeceğiz. Gerek alt yapı gerekse üst yapı noktasında, betonlama asfaltlama, ışıklandırma çalışmaları noktasında beldemizde ihtiyaç gördüğümüz bütün alanlarda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kendirli için daha yapacak çok işimiz var. Geleceğimizi bugünden tasarlamaya devam ediyoruz. İnşallah 31 Mart’tan sonra düşündüklerimizi bir bir hayata geçireceğiz” dedi. Belediye Başkanı ve Başkan adayı Alaettin Serdar’a ziyaretlerinde Belde Başkanı Adem Köse, Belediye Meclis üye adayları ve teşkilat mensupları eşlik etti. Kaynak: AK Parti Rize İl Tanıtım ve Medya Başkanı

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş