KADEM ekipleri sahada

KADEM ekipleri sahada KADEM, Rize’de kadınları ziyaret ederek kadın ve aileye devletin sağladığı sosyal destek ve yardımları anlatan kitapçıkları dağıttı. HABER:ARZU ERBAŞ KADEM Rize Temsilciliği, Sosyal Saha Projelerinden “Sosyal Destekler ve Kamuya Erişim” çalışmasını gerçekleştirdi. Devletin kadın ve aileye yaptığı yardımlardan ve sosyal desteklerden kadınları haberdar etmek isteyen KADEM Temsilcileri bu kez Ambarlık Köyünde ziyaretlerini..

Tarih : Okunma : 17 Defa Okundu... Yorum Yap

KADEM ekipleri sahada
KADEM, Rize’de kadınları ziyaret ederek kadın ve aileye devletin sağladığı sosyal destek ve yardımları anlatan kitapçıkları dağıttı.

HABER:ARZU ERBAŞ

KADEM Rize Temsilciliği, Sosyal Saha Projelerinden “Sosyal Destekler ve Kamuya Erişim” çalışmasını gerçekleştirdi. Devletin kadın ve aileye yaptığı yardımlardan ve sosyal desteklerden kadınları haberdar etmek isteyen KADEM Temsilcileri bu kez Ambarlık Köyünde ziyaretlerini gerçekleştirdi. Kadınlara yönelik destekler anlatılarak, bu desteklere ulaşabilme yollarının gösterildiği kitapçıklar hediye edildi.

Kadem Rize Temsilcisi Öznur Günay “Devletimizin kadın ve aileye yaptığı yardımlardan haberiniz var mı ? diyerek yola çıktık. KADEM Rize temsilciliği olarak bu sloganla yaptığımız saha çalışmasında sosyal destekler ve kamuya erişim kitapçığımızı dağıtarak devletimizin ailelere yaptığı yardımlar ve bu yardımlara ulaşabilme yollarını anlatmaktayız. Bu amaç doğrultusunda 2018 yılında ilimiz genelinde yaklaşık 10 bin kitapçık dağıttık ve eğitimler düzenledik. 2022 ve 2023 yıllarında revize olan kitapçığımızla birlikte yeni verilen destekler ve yardımları anlatmak üzere saha çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Amacımız daha çok kadına ve aileye ulaşarak bu olanakları ulaşılabilir hale getirmek. Bu amaçla Ambarlık köyünü ziyaret ederek köylülerimiz ile çay alım yerlerinde ve evlerinde bir araya geldik. Ayrıca Şehit Oktay Türüt’ün ailesini ve kabrini ziyaret ederek hayır dualarını aldık” dedi.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş