İKİZDERE KAYMAKAMI DUR DURAK BİLMİYOR

İKİZDERE KAYMAKAMI DUR DURAK BİLMİYOR KÖYLERDE İNCELEMEDE BULUNAN KAYMAKAMIN GİRİŞİMİ VATANDAŞLARIN TAKDİRİNİ KAZANIYOR İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere Kaymakamının köy ihtiyaç ve isteklerini yerinde incelemesi vatandaşları memnun ediyor. İlçenin genç girişimci Kaymakamı Mustafa Salih Bayram’ın köy konusunda çok duyarlı olduğunu söyleyen Sivrikaya Köyü Muhtarı Oktay Aksu ’’Kaymakamımız bizlere gerektiği yardımı yaparken zaman zaman eksikleri yerinde görmesinden bizde..

Tarih : Okunma : 27 Defa Okundu... Yorum Yap

İKİZDERE KAYMAKAMI DUR DURAK BİLMİYOR

KÖYLERDE İNCELEMEDE BULUNAN KAYMAKAMIN GİRİŞİMİ VATANDAŞLARIN TAKDİRİNİ KAZANIYOR

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere Kaymakamının köy ihtiyaç ve isteklerini yerinde incelemesi vatandaşları memnun ediyor.

İlçenin genç girişimci Kaymakamı Mustafa Salih Bayram’ın köy konusunda çok duyarlı olduğunu söyleyen Sivrikaya Köyü Muhtarı Oktay Aksu ’’Kaymakamımız bizlere gerektiği yardımı yaparken zaman zaman eksikleri yerinde görmesinden bizde mutlu oluyoruz. Köyde yapılmayan bir işi yerinde kendi gözüyle görerek çözüm bulmasından bizlerde memnunuz. Mevsim olarak kış dönemindeyiz. Kar olduğu zaman bizim isteğimiz yolumuzun açık tutulması ve kar dolayısıyla kapanmamasıdır’’ dedi. Kaymakam Mustafa Salih Bayram Demirkapı Köyünde de incelemede bulundu. Taşımalı eğitim dolayısıyla uzun süredir kapalı bulunan ve harap haldeyken köylüler tarafından onarılan köydeki Şehit Muharrem Ekşi İlkokulunu gören Kaymakam Bayram yapılan onarım ve tadilat çalışmasından memnun olduğunu söyleyerek köyün ihtiyaçları konusunda Muhtar Nevzat Kara’dan bilgi aldı.

Kaymakamın köy gezisinde İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mesut Yılmaz ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Murat Ekşi’de hazır bulundu.

İlk yorumu siz yazın