Hedefimiz İktidar Çalıştayımızı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’n katılımıyla Aydın Kuşadası’nda gerçekleştirdik .

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığının düzenlediği Kotalar Bize Dar Hedefimiz İktidar Çalıştayımızı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’n katılımıyla Aydın Kuşadası’nda gerçekleştirdik . Tüm illerimizden gelen çok değerli Kadın Kolları İl Başkanlarımızın kendi yerel siyasetleri,illerinde yaşadıkları sorunları ve değerlendirmelerini dinledik. Rize CHP Kadın Kolları olarak, ilimizin sorunlarını beklentilerini CHP teşkilatı olarak şehrimizde yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı çalıştayda..

Hedefimiz İktidar Çalıştayımızı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’n katılımıyla Aydın Kuşadası’nda gerçekleştirdik .
Tarih : Okunma : 48 Defa Okundu... Yorum Yap

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığının düzenlediği Kotalar Bize Dar Hedefimiz İktidar Çalıştayımızı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’n katılımıyla Aydın Kuşadası’nda gerçekleştirdik .

Tüm illerimizden gelen çok değerli Kadın Kolları İl Başkanlarımızın kendi yerel siyasetleri,illerinde yaşadıkları sorunları ve değerlendirmelerini dinledik. Rize CHP Kadın Kolları olarak, ilimizin sorunlarını beklentilerini CHP teşkilatı olarak şehrimizde yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı çalıştayda aktardık. Biz kadınlar olarak bir adım öne çıkıp siyaseten daha çok çalışarak çocuklarımıza Cumhuriyetimizin kurum ve kuralları ile yönetilecek bir ülkeyi tesis etmenin en temel görevimiz olduğuna karar verdik .Atatürk ün dediği gibi, çalışmak çalışmak çok çalışmak zorundayız.

Aydın Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu’nun kadınların emeklerini kooperatifleştirerek nasıl istihdama dahil ettiklerini ve bu konuda ki tecrübelerini çok büyük bir heyecanla gözlemledik

Çalıştayımızın son gününde Genel Sekreterimiz Selin Sayek Söke ,Genel Başkan Yrd Onursal Adıgüzel,İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile Türk siyasetinde örgütün yeri ve seçim güvenliği ,Ekonomi ve Kadın, Bilgi ve İletişim Teknolojileri hakkında örgütümüzün mücadelesini artırmada 81 İl Kadın Kolu Başkanlarımız bilgilendirildi

İktidara kadınlarla birlikte yürürken gücümüze ve bilgimize değer katan bu değerli çalışma için Kadın Kolları Genel Başkanımız Sayın Aylin Nazlıaka’ya ve tüm örgütümüze çok teşekkür ediyoruz.
CHP Rize İl Kadın Kolları Başkanı
Nurdan ARDAL

İlk yorumu siz yazın