-HAVALİMANI AHMET MESUT YILMAZ OLMALI

-HAVALİMANI AHMET MESUT YILMAZ OLMALI -BAŞBAKAN MESUT YILMAZ İSMİNİN RİZEDE YAŞAMASI GEREKİR İSMET KÖSOĞLU RİZE-Eski Genel Başkan ve Başbakanlarımızdan Ahmet Mesut Yılmaz isminin Rize-Artvin Havalimanına verilmesi için başlatılan kampanyaya yoğun bir destek var. 2021 yılında hizmete girmesi planlanan Rize-Artvin Havalimanına Ahmet Mesut Yılmaz ismi konulması konusunda Rize’de yoğun bir hareketlilik yaşandığı gözleniyor. Sosyal medyada Havalimanının..

Tarih : Okunma : 863 Defa Okundu... Yorum Yap

-HAVALİMANI AHMET MESUT YILMAZ OLMALI

-BAŞBAKAN MESUT YILMAZ İSMİNİN RİZEDE YAŞAMASI GEREKİR

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Eski Genel Başkan ve Başbakanlarımızdan Ahmet Mesut Yılmaz isminin Rize-Artvin Havalimanına verilmesi için başlatılan kampanyaya yoğun bir destek var.

2021 yılında hizmete girmesi planlanan Rize-Artvin Havalimanına Ahmet Mesut Yılmaz ismi konulması konusunda Rize’de yoğun bir hareketlilik yaşandığı gözleniyor. Sosyal medyada Havalimanının ismi Mesut Yılmaz olmalı istekleri her kısım ve STK lar tarafından da destekleniyor.25 yıllık siyaset hayatında her zaman Rize Milletvekili olarak Meclise giden Mesut Yılmaz’ın gerek Bakan gerek Genel Başkanlık ve Başbakanlığı döneminde Rize ile bağlarını hiç koparmadığı ve yıllardır eksikliği çekilen Karadeniz Sahil yolunu başlatmasıyla her daim saygınlıkla anılan bir isim. Bugüne kadar Rize’de isminin hiçbir yere verilmemesine de tepki gösteren vatandaşlar ’Mesut Yılmaz Başbakanımızın adı Havalimanına yakışır. Doğuda bölücülükle suçlanarak mahkûm edilmiş Şerafettin Elçi adı memleketi Şırnak Havalimanına veriliyorsa Rize’ye Mesut Yılmaz çok görülmemeli. Şırnak’ta Şerafettin Elçi Havalimanı var, Rize’de de Mesut Yılmaz Havalimanı olmalı’ dediler

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş