HAKKÂRİ’DE 45 YILDIR SİVİL VATANDAŞIN GİDEMEDİĞİ YERLER TURİZME AÇILDI

HAKKÂRİ’DE 45 YILDIR SİVİL VATANDAŞIN GİDEMEDİĞİ YERLER TURİZME AÇILDI VALİ İDRİS AKBIYIK’’ HAKKÂRİ’DE HUZUR VAR’’ İSMET KÖSOĞLU HAKKÂRİ-İkizdere’nin eski Kaymakamlarından İdris Akbıyık başarılı çalışmalarını Vali ve Belediye Başkanı olarak Hakkâri’de de sürdürüyor. Vali/Belediye Başkanı İdris Akbıyık bilhassa kış turizmi için önemli aşamalar kaydettiklerini söyledi. Bölgenin terörden arındığını söyleyen Vali İdris Akbıyık’ ’Hakkâri turist çeken bir..

Tarih : Okunma : 15 Defa Okundu... Yorum Yap

HAKKÂRİ’DE 45 YILDIR SİVİL VATANDAŞIN GİDEMEDİĞİ YERLER TURİZME AÇILDI

VALİ İDRİS AKBIYIK’’ HAKKÂRİ’DE HUZUR VAR’’

İSMET KÖSOĞLU

HAKKÂRİ-İkizdere’nin eski Kaymakamlarından İdris Akbıyık başarılı çalışmalarını Vali ve Belediye Başkanı olarak Hakkâri’de de sürdürüyor.

Vali/Belediye Başkanı İdris Akbıyık bilhassa kış turizmi için önemli aşamalar kaydettiklerini söyledi. Bölgenin terörden arındığını söyleyen Vali İdris Akbıyık’ ’Hakkâri turist çeken bir şehir oldu. Yıllardır gidilemeyen yerlerden terörü temizledik. Kış turizm dağlarda oluyor. Terörün yerini turizm almalı. Dağlar tertemiz. Doğal güzellikleri herkesle paylaşmak istiyoruz. Kışın kayak baharda dağ gezileri konusunda çok iddialıyız. Bozulmamış keşfedilmemiş doğal güzelliklerimiz var’’ dedi. Dağ turizmini seven bir ekibin 45 yıldır çıkılmayan buzul dağlarına çıkarak manzaraları görmesi sonrası gezi hakkında Vali İdris Akbıyık’a teşekkür eden doğaseverler’’ bu güzel program için çok teşekkür ederim 45 yıldır çıkılmayan buzul dağlarına çıkmak nasip oldu Sayın Valimize ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz. Hakkâri’de hayat var parolası ile alt yapı dan terörle mücadele ye kadar 4 yıldır inanılmaz bir gayret le çalışıp bu gün 45 yıldır sivil vatandaşların gidemediği bir alana beraber gidip çay içmek şerefi bize nasip oldu tüm emekleriniz için teşekkür ediyoruz. Hakkâri’de hayat var eşsiz bir dağ ve doğa manzarası var’ ’dediler

İlk yorumu siz yazın