HAKKÂRİ VALİSİ ESNAFIN YANINDA

HAKKÂRİ VALİSİ ESNAFIN YANINDA İSMET KÖSOĞLU Rize-İkizdere’nin eski Kaymakamlarından bugünkü Hakkâri Vali/Belediye Başkanı İdris Akbıyık Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı’ndaki esnafları ziyaret ederek şikâyet ve isteklerini dinledi. Hakkâri’de gerek Belediye Başkanı gerek Vali olarak yaptığı başarılı çalışmalarıyla her zaman vatandaşın, esnafın yanında sahada olan Vali Belediye Başkanı İdris Akbıyık sohbet ettiği esnafların bayramını tebrik ederek burada..

HAKKÂRİ VALİSİ ESNAFIN YANINDA
Tarih : Okunma : 17 Defa Okundu... Yorum Yap

HAKKÂRİ VALİSİ ESNAFIN YANINDA

İSMET KÖSOĞLU

Rize-İkizdere’nin eski Kaymakamlarından bugünkü Hakkâri Vali/Belediye Başkanı İdris Akbıyık Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı’ndaki esnafları ziyaret ederek şikâyet ve isteklerini dinledi.

Hakkâri’de gerek Belediye Başkanı gerek Vali olarak yaptığı başarılı çalışmalarıyla her zaman vatandaşın, esnafın yanında sahada olan Vali Belediye Başkanı İdris Akbıyık sohbet ettiği esnafların bayramını tebrik ederek burada bulunan çocuklara kitap hediye etti. Vali/Belediye Başkanı İdris Akbıyık Belediye Halk Pazarı’nda sergilenen yöresel ürünler standını gezdi. Çeşitli şehirlerden gelerek ilde satış yapan esnaflara bol kazançlar diledi. Vali İdris Akbıyık’ hayırlı pazarlar diliyorum. Kaliteli mal satarken vatandaşımızı da düşünmemiz lazım. Aşırı yüksek fiyattan kaçınmalıyız. Zarar etmeden hakkınız olan ticari karınızı alarak tüketiciye mal satmanızı istiyorum’’ dedi

İlk yorumu siz yazın