FAHRETTİN KAYA İSTANBUL’DAN TEKRAR ANKARA’YA DÖNDÜ

FAHRETTİN KAYA İSTANBUL’DAN TEKRAR ANKARA’YA DÖNDÜ RİZELİ HEMŞERİMİZ FAHRETTİN KAYA ANKARA’DAKİ SİVİL TOPLUMLAR İLİŞKİLER GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEKİ DAİRE BAŞKANLIĞINA ATANDI FAİK BAKOĞLU haberi İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumlar İlişkiler Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı olarak görev yaparken 14 ay İstanbul Sivil Toplum İlişkiler İl Müdür Vekilliği yapan arkadaşımız Fahrettin Kaya yapılan son değişiklikle yeniden Ankara’ya atandı. 14 aydır..

Tarih : Okunma : 36 Defa Okundu... Yorum Yap

FAHRETTİN KAYA İSTANBUL’DAN TEKRAR ANKARA’YA DÖNDÜ

RİZELİ HEMŞERİMİZ FAHRETTİN KAYA ANKARA’DAKİ SİVİL TOPLUMLAR İLİŞKİLER GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEKİ DAİRE BAŞKANLIĞINA ATANDI

FAİK BAKOĞLU haberi

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumlar İlişkiler Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı olarak görev yaparken 14 ay İstanbul Sivil Toplum İlişkiler İl Müdür Vekilliği yapan arkadaşımız Fahrettin Kaya yapılan son değişiklikle yeniden Ankara’ya atandı.

14 aydır görev yaptığı İstanbul’dan yeniden Ankara’ya dönen Fahrettin Kaya yeni görevi İçişleri Bakanlığı Sivil Toplum İlişkileri Genel Müdürlüğünde Dış İlişkiler ve Bilgi İşlem Daire Başkanı olarak atandı.1975 yılında Rize’de doğan Fahrettin Kaya İlk ve Orta Lise eğitimini Rize’de tamamladıktan sonra Rize Meslek Yüksek Okulun Muhasebe Bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimini İşletme Fakültesinde tamamladı halen Adalet bölümünde okuyor.

İlk devlet memurluğuna 2004-2011 yıllarında Rize Belediyesinde Özel Kalem Müdürü olarak başladı.2011-2012 yıllarında Ankara Altındağ Belediyesinde çalıştı.2012 -2021 yıllarında Çalışma Bakanlığına bağlı İŞKUR Genel Müdürlüğünde çalıştı. Burada Destek, strateji ve Bilgi işlem daire başkanlıkları ve son olarak istihdam uzmanı olarak görev yaptı. Evli bir çocuk babası olan Fahrettin Kaya Çaykurrizesporun aktif yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. Yeni görevinde başarılar dileriz.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş