EN GÜZEL VE EN DOĞAL ÇAY İÇEN RİZELİ FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

EN GÜZEL VE EN DOĞAL ÇAY İÇEN RİZELİ FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI Rize Valiliği Halkımızın Covid-19 salgını sürecinde evlerinde kalmaları yönünde motive edebilmek için Rize Valisi Kemal Çeber tarafından 20 Mart tarihinde Rize Valiliği Resmi Twitter hesabında başlatılan “ En Güzel Çay İçen Rizeli” fotoğraf yarışmasının kazananları belirlendi. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI Rize Valisi Çeber, tarafından..

EN GÜZEL VE EN DOĞAL ÇAY İÇEN RİZELİ FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI
Tarih : Okunma : 77 Defa Okundu... Yorum Yap

arsiv-_3_.jpg6.jpg5.jpg9.jpganlik-_2_.jpgarsiv-_2_.jpg

EN GÜZEL VE EN DOĞAL ÇAY İÇEN RİZELİ FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

Rize Valiliği Halkımızın Covid-19 salgını sürecinde evlerinde kalmaları yönünde motive edebilmek için Rize Valisi Kemal Çeber tarafından 20 Mart tarihinde Rize Valiliği Resmi Twitter hesabında başlatılan “ En Güzel Çay İçen Rizeli” fotoğraf yarışmasının kazananları belirlendi.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Rize Valisi Çeber, tarafından düzenlenen fotoğraf yarışması “ anlık kendi çektiği fotoğrafı paylaşanlar “ ve “arşivden kendi çektiği fotoğrafı paylaşanlar “ şeklinde iki kategoride değerlendirildi. Yarışmada dereceye giren fotoğrafların belirlenmesinde öğrenciler tarafından oluşturulan bir jüri ekibi görev aldı.

Sonuçların belirlenmesinin ardından Vali Çeber, Valilik toplantı salonunda yarışmanın kazananları ile bir araya geldi ve kendilerine ödüllerini verdi. Ödül töreninde konuşan Vali Çeber “ Bu yarışmayı düzenlerken öncelikli hedefimiz Covid-19 pandemi sürecinde vatandaşlarımızın evlerde kalmaları ve bunu yaparken de güzel zaman geçirmelerini sağlamaktı.

Hemşerilerimizin yarışmaya ilgisi çok fazla oldu. Yoğun bir dönem olmasına rağmen bende tüm fotoğraflara bakarak elimden geldiğince atılan mesajlara ve fotoğraflara cevap vermeye çalıştım. Evde kaldığımız bu süreçte hemşerilerimle sohbet edebilme imkanı bulmak beni çok mutlu etti.

Yarışmaya fotoğrafla katılımın çok fazla olmasının yani sıra ödüllerle de destekler çok fazla oldu. Yarışmayı destekleyen herekse, değerlendirmesinde bizlere yardımcı olan öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, fotoğraf yarışmasının kazananlarını da tebrik ediyorum. “ dedi.

Düzenlenen yarışmada dereceye giren fotoğraflar şu isimlerden oluştu; Anlık Kendi Çektiği Fotoğrafı Paylaşanlar; Saadet Taşçı birinci, Esra Çakır ikinci, Nursen Keskin üçüncü oldu. Arşivden Kendi Çektiği Fotoğrafı Paylaşanlarda, Ahmet Kılıç birinci, Nurdan Koçal ikinci, Hatice Coşkun ise üçüncü oldu.

Rize Valiliği, Yarışmaya Katkı Sağmayan; Gençlik ve Spor Eski Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’a, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman’a, Çaykur Rizespor Kulübü Yönetim Kuruluna, Çay İşletmeleri Genel Müdürü ve yöneticilerine, Rize Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan ve Yönetim Kurulu üyelerine, dönemin Tortum Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’a, Babilion Otel İşletmesine, Akasya Restoran Çağlar Uluşahin’e, TSF Rize Temsilcisi Ersoy Ustaoğlu’na, Adıyaman’da Öğretmen Mehmet Sunguralp’e ve fotoğraflarını bizlerle paylaşan tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunarız.” şeklinde açıkladı.

İlk yorumu siz yazın