CHP’li Başkan Kanbur’ Dan Regaip Kandili Mesajı

CHP’li Başkan Kanbur’ Dan Regaip Kandili Mesajı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Rize İl Başkanı Tahsin Kanbur, Regaip Kandili mesajı yayınladı. Mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı bu manevi günlerde yaşlıların, hastaların, eş-dost ve akrabaların gönüllerinin hoş tutulması gerektiğini belirten CHP Rize il başkanı Tahsin Kanbur mesajında şunları kaydetti: “Ülkemizin ve milletimizin her zamankinden daha çok birliğe, beraberliğe..

Tarih : Okunma : 11 Defa Okundu... Yorum Yap

CHP’li Başkan Kanbur’ Dan Regaip Kandili Mesajı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Rize İl Başkanı Tahsin Kanbur, Regaip Kandili mesajı yayınladı.
Mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı bu manevi günlerde yaşlıların, hastaların, eş-dost ve akrabaların gönüllerinin hoş tutulması gerektiğini belirten CHP Rize il başkanı Tahsin Kanbur mesajında şunları kaydetti: “Ülkemizin ve milletimizin her zamankinden daha çok birliğe, beraberliğe ve kardeşliğe ihtiyaç duyduğu bu günlerde mübarek geceleri birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı bu manevi günlerde yaşlıların, hastaların, eş-dost ve akrabaların gönüllerini hoş tutmalıyız.
“Dualarda Buluşmayı Temenni Ediyorum”
Sevgili Peygamber Efendimizin örnek hayatı ve davranışlarından dürüstlüğü, emaneti korumayı, insan haklarına uymayı, zayıf ve muhtaçlara yardım etmeyi, yetim ve kimsesiz çocuklara kol kanat germeyi, yararlı insan olmayı hayatımız boyunca kendimize prensip edinmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam âleminin Regaip Kandilini kutluyor ve dualarda buluşmayı temenni ediyorum”

HABER: NECATİ DİLİ

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş