ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ 17-18 EYLÜL’DE RİZE’DE

ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ 17-18 EYLÜL’DE RİZE’DE Rize Belediyesi’nin girişimleriyle Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, 17-18 Eylül tarihleri arasında Rize 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlara kapılarını açıyor. Müzenin içerisinde Çanakkale Savaşı ile ilgili resimler, fotoğraflar, çeşitli görsel materyaller ve videoların izletileceği ekranlar, Çanakkale Cephesinden günümüze kalan çeşitli savaş objelerinin sergileneceği bölümler bulunuyor. Çanakkale Savaşları..

ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ 17-18 EYLÜL’DE RİZE’DE
Tarih : Okunma : 13 Defa Okundu... Yorum Yap

ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ 17-18 EYLÜL’DE RİZE’DE

Rize Belediyesi’nin girişimleriyle Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, 17-18 Eylül tarihleri arasında Rize 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlara kapılarını açıyor.

Müzenin içerisinde Çanakkale Savaşı ile ilgili resimler, fotoğraflar, çeşitli görsel materyaller ve videoların izletileceği ekranlar, Çanakkale Cephesinden günümüze kalan çeşitli savaş objelerinin sergileneceği bölümler bulunuyor.

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, vatandaşların Çanakkale ruhunu, tıpkı o gündeymiş gibi yaşayabilmelerini sağlamak amacıyla projelendirildi.

Dış ses, ambiyans ve tasarımlar ile “Al Sancağın Dalgalandığı Her Yerdir Çanakkale” ülküsüyle Çanakkale ruhu, Türkiye’nin dört bir yanına taşınıyor.

Bu kapsamda Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi ücretsiz olarak 17-18 Eylül 2020 tarihlerinde 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda 12:00-21:00 saatlerinde halkın ziyaretine açık olacak.

İlk yorumu siz yazın