Biz bize yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek

Dünya genelinde ve ülkemizde etkili olan coronavirüs nedeniyle çalışma hayatından çekilmek zorunda kalarak ekonomik anlamda olumsuz etkilenen vatandaşlarımızın ihtiyacına dönük kullanılmak üzere; Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı “Biz bize yeteriz Türkiyem” kampanyasına, Çaykur bayileri olarak bağışta bulunulmuştur. Birçok iş kolu ve vatandaşımızın etkilenmesi muhtemel sürecin en az zararla aşılması anlamında katkı sağlayacağına olan inancımızla, ülke genelinde faaliyet..

Biz bize yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek
Tarih : Okunma : 44 Defa Okundu... Yorum Yap

Dünya genelinde ve ülkemizde etkili olan coronavirüs nedeniyle çalışma hayatından çekilmek zorunda kalarak ekonomik anlamda olumsuz etkilenen vatandaşlarımızın ihtiyacına dönük kullanılmak üzere; Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı “Biz bize yeteriz Türkiyem” kampanyasına, Çaykur bayileri olarak bağışta bulunulmuştur. Birçok iş kolu ve vatandaşımızın etkilenmesi muhtemel sürecin en az zararla aşılması anlamında katkı sağlayacağına olan inancımızla, ülke genelinde faaliyet gösteren bütün bayilerimiz; maddi katkıda bulunmak suretiyle sadece iyi zamanlarda değil zor zamanlarda da halkımızın yanında yer almak istemektedirler. Bayilerimiz vesilesiyle Kurumsal olarak bizler de bu ortak onuru ve gururu yaşamaktayız.

Çaykur olarak bütün bayilerimizi; 1 Milyon TL gibi bir bağışla, kampanyaya destek vererek göstermiş oldukları takdire şayan âlicenaplık için tebrik ediyor, Teşekkülümüz ve milletimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.

ÇAY İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İlk yorumu siz yazın