“ATACILARIN GÖREVİ ULUSU UYANDIRMAK”

“ATA PARTİNİN BİRİNCİ ÖDEVİ, YURTTAŞLARIMIZA TÜRKLÜK BİLİNCİ KAZANDIRMAKTIR” ATA PARTİ GENEL BAŞKANI NAMIK KEMAL ZEYBEK “ATA PARTİNİN BİRİNCİ ÖDEVİ, YURTTAŞLARIMIZA TÜRKLÜK BİLİNCİ KAZANDIRMAKTIR” ZEYBEK’’’AKP HANGİ ULUSUN PARTİSİDİR’’ İSMET KÖSOĞLU ATA Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, yaptığı iki..   ATA PARTİ GENEL BAŞKANI NAMIK KEMAL ZEYBEK “ATA PARTİNİN BİRİNCİ ÖDEVİ, YURTTAŞLARIMIZA TÜRKLÜK BİLİNCİ KAZANDIRMAKTIR” ZEYBEK’’’AKP..

Tarih : Okunma : 11 Defa Okundu... Yorum Yap

“ATA PARTİNİN BİRİNCİ ÖDEVİ, YURTTAŞLARIMIZA TÜRKLÜK BİLİNCİ KAZANDIRMAKTIR”

ATA PARTİ GENEL BAŞKANI NAMIK KEMAL ZEYBEK “ATA PARTİNİN BİRİNCİ ÖDEVİ, YURTTAŞLARIMIZA TÜRKLÜK BİLİNCİ KAZANDIRMAKTIR” ZEYBEK’’’AKP HANGİ ULUSUN PARTİSİDİR’’ İSMET KÖSOĞLU ATA Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, yaptığı iki..

 

ATA PARTİ GENEL BAŞKANI NAMIK KEMAL ZEYBEK “ATA PARTİNİN BİRİNCİ ÖDEVİ, YURTTAŞLARIMIZA TÜRKLÜK BİLİNCİ KAZANDIRMAKTIR”

ZEYBEK’’’AKP HANGİ ULUSUN PARTİSİDİR’’

İSMET KÖSOĞLU

ATA Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, yaptığı iki paylaşım ile AKP’ye yüklendi. Basın ’da yer alan “İslam ülkeleri arasında Başsavcılar Birliği kuruluyor” iddiası ile AKP’li Ali İhsan Yavuz’un “AKP Türk Partisi değildir” sözlerine tepki gösteren Zeybek “Yazıklar olsun Türkiye’de Türklüğü bir alt küme düzeyine düşürmek isteyenlere! Sözün bittiği yere geldik” dedi.

“SÖZÜN BİTTİĞİ YERE GELDİK”

İslam ülkeleri arasında “Başsavcılar Birliği” kuruluyormuş. İlk adım olarak Suudi Arabistan’la başlıyormuşuz. Suudi Arabistan şu şeriatla yönetilen ülke değil miydi? Önce Meral Akşener başladı. Sonra AKP Genel Başkanı Söyledi. Diyanet Başkanı durur mu? O da söyledi. Ne mi? dediler. “Şeriat İslam’dır” dediler. Laik Türkiye Cumhuriyeti, Şeriatçı Suudi Arabistan’la Başsavcılar Birliği kuruyor.

 

Bunlar gerçekten oluyor mu? Yoksa biz kâbus mu görüyoruz? Araştırma sonuçlarına göre, Atatürk’ü seven laik Türkiye konusunda duyarlı olduğunu söyleyen büyük çoğunluk ne zaman uyanacak? İşte Atacıların önemli görevi: Ulusu uyandırmak. Bu kabusa son vermek.

“AKP TÜRK PARTİSİ DEĞİLSE, HANGİ ULUSUN PARTİSİDİR?”

AKP’li A.İ.Yavuz böyle demiş. Doğru demiş. Bu kişi “Olmamış olsa bile, olmuştur” diyerek üstün usunu (!) ortaya koymuş olduğundan bu sözü de derin anlamlıdır. Şimdi kendisinin derin bilgisinden öğrenmek için soralım: AKP Türk Partisi değildir de hangi ulusun partisidir? Arap partisi mi? Sanki öyle! Türkleri Araplaştırmak, Türkiye’yi de Arabiya yapmak konusundaki etkili çabalarına bakınca, AKP Arap Partisi diyebiliriz. Yoksa bu AKP’nin açılımı, Arapları Koruma Partisi olabilir mi?

“ATA PARTİNİN BİRİNCİ ÖDEVİ, YURTTAŞLARIMIZA TÜRKLÜK BİLİNCİ KAZANDIRMAKTIR”

Bu arada kolladıkları Arapların, Türkiye yurttaşı olup, ana dilleri Arapça olanlar olmadığı da besbelli. Türkiye, yurttaşlarını Türk sayar, Türkiye

yurttaşı olup ana dili Arapça olanların da ezici çoğunluğu Türk olduklarının bilincindedirler.

Anlaşılan AKP’nin koruduğu Araplar Suriye’den BOP işbirliği ile getirip yerleştirdiği Bedevilerdir.

Yine söylüyorum: Bu Ülkenin büyük sıkıntısı bir türlü Türk’ün ne olduğunu anlamayan, Türklüğü benimsemeyen bu AKP’liler değil; bu tür bölücü söylemlerine karşılık onlara oy veren Türk Yurttaşlardır. ATA Parti’nin birinci ödevi yurttaşlarımıza Türk’ün ne olduğunu anlatarak bilinç kazandırmaktır. Ne Mutlu Türküm Diyene! Yazıklar olsun Türkiye’de Türklüğü bir alt küme düzeyine düşürmek isteyenlere!’’

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş