ANKARADA İKİZDERELİLER DERNEĞİ KURULDU

ANKARADA İKİZDERELİLER DERNEĞİ KURULDU -BAŞKANLIĞA ESKİ BELEDİYE BAŞKANI HASAN KÖSOĞLU GETİRİLDİ. İSMET KÖSOĞLU ANKARA- Ankara’da yıllarca eksikliği hissedilen İkizdereliler Derneği nihayet kuruldu. İkizdereliler Derneğinin kurucu başkanlığına eski İkizdere Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu getirildi. Ankara’da Rize-İkizdereliler Derneği ismiyle kurulan dernek Başkanlığına getirilen Hasan Kösoğlu gelişmeler hakkında şunları söyledi’ Ankara’nın en merkezi yerlerinden olan Kızılay’da derneğimize yer..

ANKARADA İKİZDERELİLER DERNEĞİ KURULDU
Tarih : Okunma : 95 Defa Okundu... Yorum Yap

ANKARADA İKİZDERELİLER DERNEĞİ KURULDU

-BAŞKANLIĞA ESKİ BELEDİYE BAŞKANI HASAN KÖSOĞLU GETİRİLDİ.

İSMET KÖSOĞLU

ANKARA- Ankara’da yıllarca eksikliği hissedilen İkizdereliler Derneği nihayet kuruldu. İkizdereliler Derneğinin kurucu başkanlığına eski İkizdere Belediye Başkanı Hasan Kösoğlu getirildi.

Ankara’da Rize-İkizdereliler Derneği ismiyle kurulan dernek Başkanlığına getirilen Hasan Kösoğlu gelişmeler hakkında şunları söyledi’ Ankara’nın en merkezi yerlerinden olan Kızılay’da derneğimize yer kiraladık. Artık tüm hemşerilerimizi, dostlarımızı derneğimize bekliyoruz. Haftanın her günü açık tutmaya çalışacağız. Bayanlarımız için ayrı bir yönetim odası hazırlandı. Başkanlığını yaptığım derneğimizin yönetiminde bulunan çok değerli hemşerilerimizden, Sn.Dr. İmdat Beyazpınar, İş adamlarımız Sn. Arman Morkoç ve Sn. Cihan Aksu’ya yaptıkları maddi katkılardan dolayı İkizdereliler adına teşekkür ederim. Eksiklerimizi giderdiğimizde genel kurulumuzu yaparak daha etkili görev yapmak istiyoruz. Ankara’da İkizderelilerin bir yeri var artık. Bütün hemşerilerimizi bekliyoruz. Adresimiz. İzmir 2 Cad.no 55/15 Kızılay Telf.0312 809 36 53 ‘dur’dedi.

Rize-İkizdereliler Derneğinin yönetiminde şu isimler var

Hasan Kösoğlu başkan

Arman Morkoç. Ekonomist-İşletmeci iş adamı ( Sivrikaya köyü)Bask. Yard.

Eyüphan Akbayrak İnş. Mühendisi( Güneyce)

Hamza Saat Avukat ( Anzer)

Hilal Avcı mimar ( Güneyce)

Cihan Aksu. Avukat iş adamı ( Çamlık köyü)

Mustafa Kaan Demir. Avukat (Demirkapı köyü)

Yusuf Beyazpınar İşletmeci iş adamı ( Cimil)

Havva Taşçı Oğuz Mühendis ( Cimil)

Şeref Yılmaz. Öğretmen iş adamı ( Şimşirli)

Fevziye Karagöz. Kamu maliye mezunu ( Çağrankaya Mah.)

İlk yorumu siz yazın