aç kalma tehlikesi yaşayan sokak köpeklerinin imdadına Rize Belediyesi koştu.

RESTORANTLAR KAPANDI AÇ KALAN SOKAK HAYVANLARINA RİZE BELEDİYESİ YEM BIRAKTI Koronavirüs önlemleri kapsamında cafe restorantların kapanmasıyla birlikte yalnız ve aç kalma tehlikesi yaşayan sokak köpeklerinin imdadına Rize Belediyesi koştu. Kafe ve restorantların fazlalık yemeklerinden beslenen sokak hayvanlarının yaşanılan bu süreçte işletmeler kapanınca aç kalma riski doğdu. Bu duruma kayıtsız kalmayan Rize Belediyesi ekipleri şehrin ve..

aç kalma tehlikesi yaşayan sokak köpeklerinin imdadına Rize Belediyesi koştu.
Tarih : Okunma : 28 Defa Okundu... Yorum Yap

RESTORANTLAR KAPANDI AÇ KALAN SOKAK HAYVANLARINA RİZE BELEDİYESİ YEM BIRAKTI

Koronavirüs önlemleri kapsamında cafe restorantların kapanmasıyla birlikte yalnız ve aç kalma tehlikesi yaşayan sokak köpeklerinin imdadına Rize Belediyesi koştu.

Kafe ve restorantların fazlalık yemeklerinden beslenen sokak hayvanlarının yaşanılan bu süreçte işletmeler kapanınca aç kalma riski doğdu. Bu duruma kayıtsız kalmayan Rize Belediyesi ekipleri şehrin ve sahil kesiminin belli noktalarına hayvanlar için yem bıraktı.

Koronavirüs tehlikesi neticesinde yaşanılan bu süreç son bulana kadar düzenli olarak hayvanların aç kalmaması için yem bırakma işlemlerinin devam edeceği kaydedildi

İlk yorumu siz yazın