BİR GALİBİYET BU TAKIMI UÇURUR

BİR GALİBİYET BU TAKIMI UÇURUR GÖZLEM NECATİ DİLİ Çaykur Rizespor Adana Demirspor maçı başlamadan önce, Tele Kulis program yapımcısı ve birlikte program yaptığımız Sporun Dili programında yorumcu kardeşim Alaattin Onay yazısında şöyle demişti: ‘’ Eren yedekte, Bolasie, Yusuf,Boyt yedekteler Yani ilk yarıda bu oyuncularla başlanmalıydı ‘’ Üstat İsmet Kösoğlu da Şöyle yazdı: ‘’ Bu gidiş..

BİR GALİBİYET BU TAKIMI UÇURUR
Tarih : Okunma : 54 Defa Okundu... Yorum Yap

BİR GALİBİYET BU TAKIMI UÇURUR

GÖZLEM NECATİ DİLİ

Çaykur Rizespor Adana Demirspor maçı başlamadan önce,

Tele Kulis program yapımcısı ve birlikte program yaptığımız Sporun Dili programında yorumcu kardeşim Alaattin Onay yazısında şöyle demişti: ‘’ Eren yedekte, Bolasie, Yusuf,Boyt yedekteler Yani ilk yarıda bu oyuncularla başlanmalıydı ‘’

Üstat İsmet Kösoğlu da Şöyle yazdı: ‘’ Bu gidiş böyle devam ederse kesinlikle takım küme düşer diye yazmıştı. ‘’

Artık puanların içerde, dışarda diye ayırt etmeden her maçımızın final olarak oynanması gerekir diye düşünüyorum. Zira zaman daralıyor Çarçabuk takımın toparlanıp ağırlığını ligde hissettirmesi lazım.

Ligde Bu saatten sonra Yeni transferlerde ilk on birde müsabakaya başlarla diye düşünüyorum. Kritik bir safhadan geçiyoruz.

 

Şu anda dışarda oynanacak olan maçta Çaykur Rizespor üç puanla dönerse çıkışı yakalar diye düşünüyorum. Tam çıkışı yakalamışken yine yarım kaldı.

Bir galibiyet bu takımı uçurur.

Bu maçı kaybettik Takımın ayağa kalkması için sağlam basarak alınacak bir galibiyet bu takımı yine uçurur.

 

İlk yorumu siz yazın