ZOR DA OLSA ŞAMPİYONLUK GÜZEL…..

ZOR DA OLSA ŞAMPİYONLUK GÜZEL….. NH NATURMEN Herbalist Geçen sezon veda ettiği süper lige  tekrar dönen ekibimiz Ç.Rizespor’umuzu kutlar emeği geçen  iyi kötü  herkesi de kutlarız diyoruz..Süper lig tarihin de bu kadar lige çıkan ve düşen hiç bir Anadolu takımı yok diyebiliriz.. Yedi defa şampiyonluk,altı defa da küme düşme  üzüntüsü yaşayan ekibimiz  bir bakıma  asansör..

ZOR DA OLSA ŞAMPİYONLUK GÜZEL…..
Tarih : Okunma : 1 Defa Okundu... Yorum Yap
ZOR DA OLSA ŞAMPİYONLUK GÜZEL…..
NH
NATURMEN Herbalist
Geçen sezon veda ettiği süper lige  tekrar dönen ekibimiz Ç.Rizespor’umuzu kutlar emeği geçen  iyi kötü  herkesi de kutlarız diyoruz..Süper lig tarihin de bu kadar lige çıkan ve düşen hiç bir Anadolu takımı yok diyebiliriz.. Yedi defa şampiyonluk,altı defa da küme düşme  üzüntüsü yaşayan ekibimiz  bir bakıma  asansör takım olmak dan da kurtulamadı..
              Şampiyonluk güzel ve anlamlı bir  duygu olup bu duyguyu yaşamak ve başarmak  hedefe varmak zor bir iş ana sezon başından bu yana başta teknik adam olmak üzere   oyun olarak istikrarsız bir grafik çizmesine rağmen bu lig de şampiyon olmak   bir bakıma zoraki olmak gibi bir şey oldu…
              Özellikle hele bu son maçta on kişi kalan ve lig de kalması da mucizelere bağlı olan  rakip Altınordu karşısında acaba  2. bir Akhisar mucize faciası olacak mı diye  korkmadık değil…Bu lig de 7. defa şampiyonluk yapşayıp da belkide en  vasat oyun oynayarak çıkan  bir takım olarak da tarihe geçtik sayılır..Sezon başından  bu  yana egosu yüksek ,taraftar ile bir türlü kontak kurup  diyalog kurmayan veya tenezzül etmeyen  teknik adam Bülent korkmaz şampiyon takımın bir hocası olarak ne olursa olsun burada patentini kazanmış olacak olup kendisini başka bir kulüp de bu kadar  zaman çalıştırma imkanı bulabilecekmi onu hep beraber göreceğiz..
                  Şimdiacilen gelecek sezon iyi bir teknik adam ve transfer politikası ile  bu takımın artık lig de kalıcı ve başarıya endeksli bir takım  mutlaka kurulmalıdır. Yoksa  iki sezon sonra tekrar geldğimiz yere dönmek artık sonradan gelen şamiyonlukları da gölgede bırakacaktır…Bana göre bu takıma kesinlikle bir kaleci  ve defans komple değişmeli olup ayrıca iki orta saha ve forvet gereklidir.. Yani işimiz çok zor….
                HASAN KARAAHMETOĞLU

İlk yorumu siz yazın