Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şubesinden Genel Müdür Alim’e plaket

Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şubesinden Genel Müdür Alim’e plaket 2 ek (6 MB)Tümünü indirTümünü OneDrive’a kaydet Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şubesi yönetim kurulu üyeleri Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alimi ziyaret ederek “Çay tarımına katkıları ve ziraat mühendislerine verdiği destekleri için plaket takdim ettiler.”   Çaykur bünyesinde görev yapan ziraat mühendislerinin son yılların en başarılı..

Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şubesinden Genel Müdür Alim’e plaket
Tarih : Okunma : 37 Defa Okundu... Yorum Yap

Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şubesinden Genel Müdür Alim’e plaket

Ek küçük resmi
Ek küçük resmi

2 ek (6 MB)Tümünü indirTümünü OneDrive’a kaydet

Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şubesi yönetim kurulu üyeleri Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alimi ziyaret ederek “Çay tarımına katkıları ve ziraat mühendislerine verdiği destekleri için plaket takdim ettiler.”  

Çaykur bünyesinde görev yapan ziraat mühendislerinin son yılların en başarılı ve verimli yıllarından birini geçirdiği belirten Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şube Başkanı Murat Genç: “Kurum bünyesinde faaliyet gösteren mühendis arkadaşlarımız kendilerine sağlanan çalışma ortamından, çalıştıkları kuruma katkı sağladıkları ve mesleklerinin gereğini yapabildikleri için mutlular. Bu ortamı sağladığı ve çay tarımına verdikleri destek için sayın Genel Müdürümüze odamız adına teşekkür ediyoruz. İnşallah bu verimli çalışma ortamı karşılıklı görev anlayışı içerisinde kurumumuza ve çay sektörüne daha iyi hizmetler olarak geri dönecektir” dedi 

Çaykur ve çay sektörü için en iyisini yapma gayreti içerisinde olduklarını belirten Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim: “Karşılıklı görev anlayışı içerisinde ziraat mühendisi arkadaşlarımızla son yılların en faydalı sezonunu geçirdik. Amacımız çay ve Çaykur için en iyisini yapmak. Bu konuda tüm paydaşlarımızla verimli bir çalışma ortamı içerisinde olmaktan son derece memnunuz. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

İlk yorumu siz yazın