İKİZDEREDE KÖYÜNDE DİNLENEN ESKİ MECLİS BAŞKANI VATANDAŞLA BULUŞTU

-TBMM ESKİ BAŞKANI İSMAİL KAHRAMAN İKİZDERE’DE -İKİZDEREDE KÖYÜNDE DİNLENEN ESKİ MECLİS BAŞKANI VATANDAŞLA BULUŞTU İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-TBMM eski Başkanlarından İstanbul Milletvekili İsmail Kahraman tatilini İkizdere’deki köyünde dinlenerek geçiriyor. İstanbul Milletvekili iken TBMM Başkanı seçilen İsmail Kahraman İkizdere’nin Tulumpınar köyündeki evinde dinlenerek tatilini geçiriyor. Bir diz temaslar için Rize’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı karşılamak için..

Tarih : Okunma : 21 Defa Okundu... Yorum Yap

-TBMM ESKİ BAŞKANI İSMAİL KAHRAMAN İKİZDERE’DE

-İKİZDEREDE KÖYÜNDE DİNLENEN ESKİ MECLİS BAŞKANI VATANDAŞLA BULUŞTU

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-TBMM eski Başkanlarından İstanbul Milletvekili İsmail Kahraman tatilini İkizdere’deki köyünde dinlenerek geçiriyor.

İstanbul Milletvekili iken TBMM Başkanı seçilen İsmail Kahraman İkizdere’nin Tulumpınar köyündeki evinde dinlenerek tatilini geçiriyor. Bir diz temaslar için Rize’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı karşılamak için köyünden ilçeye gelen eski Başkanı İsmail Kahraman merkez kubbeli camide Cuma namazı sonrası vatandaşlarla sohbet etti. Hemşerileriyle sohbet ederek sıkıntılarını dinleyen İsmail Kahraman Erdoğan’ı karşılamak için Trabzon Havalimanına doğru hareket etti.

TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman’ ı cami çıkışı vatandaşlar yalnız bırakmadı. Karşılamada İkizdere Kaymakamı Tarık Buğra Seyhan ve vatandaşlar hazır bulundu.

İlk yorumu siz yazın