YUSUFELİ BELEDİYESİ’NE ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN ÇÖP KAMYONU HİBE EDİLDİ

YUSUFELİ BELEDİYESİ’NE ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN ÇÖP KAMYONU HİBE EDİLDİ Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yusufeli Belediyesi’ne bir adet tam donanımlı çöp kamyonu hibe etti. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Yusufeli ziyareti sırasında talep edilen bir adet çöp kamyonu 04 Aralık 2020 tarihinde teslim alınarak Yusufeli Belediye Başkanlığına getirildi. Haber: Bayram Ali Kavalcı Yusufeli Belediye..

YUSUFELİ BELEDİYESİ’NE ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN ÇÖP KAMYONU HİBE EDİLDİ
Tarih : Okunma : 22 Defa Okundu... Yorum Yap

YUSUFELİ BELEDİYESİ’NE ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN ÇÖP KAMYONU HİBE EDİLDİ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yusufeli Belediyesi’ne bir adet tam donanımlı çöp kamyonu hibe etti. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Yusufeli ziyareti sırasında talep edilen bir adet çöp kamyonu 04 Aralık 2020 tarihinde teslim alınarak Yusufeli Belediye Başkanlığına getirildi.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, “Vatandaşlarımıza hizmetlerimizin aksamaması için ek bir çöp kamyonunun araç parkımıza eklenmesi bizi mutlu etti. Bizleri kırmayarak belediyemize bu aracın hibe edilmesine vesile olan Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a, Vekilimiz Erkan Balta’ya ve İl Başkanımız Fatih Tahtalı beye teşekkür ediyorum.”dedi.Yusufeli Belediyesi, ilçe merkezi ve mahallerinde saat: 20.00-22.00 saatleri arası çöp toplama yapıyor. Çevremizde bulunan şantiye alanlarının da çöplerini yapılan protokol gereği belli periyotlarla alıyor. Temizlik işleri üç adet çöp kamyonuyla hizmet verece

İlk yorumu siz yazın