YUSUFELİ BELEDİYESİ VE HİZMET-İŞ ARASINDA İMZALAR ATILDI

YUSUFELİ BELEDİYESİ VE HİZMET-İŞ ARASINDA İMZALAR ATILDI Artvin’in Yusufeli İlçe Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlanarak, imzalar atıldı. Haber: Bayram Ali Kavalcı Yusufeli Belediyesi, Toplu sözleşme hükümlerine göre işçilerin yevmiyelerine 2020 yılı için %20 oranında zam yapıldı. Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp AYTEKİN; “İşçilerimizin haklarını korumak, refah seviyelerini yükselterek daha rahat..

YUSUFELİ BELEDİYESİ VE HİZMET-İŞ ARASINDA İMZALAR ATILDI
Tarih : Okunma : 169 Defa Okundu... Yorum Yap

YUSUFELİ BELEDİYESİ VE HİZMET-İŞ ARASINDA İMZALAR ATILDI

Artvin’in Yusufeli İlçe Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlanarak, imzalar atıldı.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Yusufeli Belediyesi, Toplu sözleşme hükümlerine göre işçilerin yevmiyelerine 2020 yılı için %20 oranında zam yapıldı. Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp AYTEKİN; “İşçilerimizin haklarını korumak, refah seviyelerini yükselterek daha rahat bir ortamda çalışmalarını sağlamak adına toplu iş sözleşmemiz başta çalışanlarımız olmak üzere hepimize hayırlı olsun ” dedi. Toplu iş sözleşmesi imza törenine Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Toprak, Hak İş Erzurum Şube Başkan Yardımcıları Erdoğan Çelik ve Fikret Gökdemir katıldı. Sözleşme gelecek yıl bu zamana kadar geçerli olacak ve 2021 yılı için günün şartlarına göre sözleşme yenilenecek.

İlk yorumu siz yazın