YUSUFELİ BELEDİYESİ, “HAYVANLARA KAPLAR BİZDEN, SEVGİ HEPİMİZDEN” DEDİ.

YUSUFELİ BELEDİYESİ, “HAYVANLARA KAPLAR BİZDEN, SEVGİ HEPİMİZDEN” DEDİ. Yusufeli Belediyesi, İlçe Merkezi ve Mahallelerine sokak hayvanları için belli noktalarda beslenme odakları yaptı. Haber: Bayram Ali Kavalcı Yusufeli Belediyesi, sokak hayvanlarının susuz ve aç kalmaması için, yaptırdığı beslenme odaklarını ilçe merkezinde ve mahallelerinde tespit edilen 9 farklı noktaya yerleştirdi. İki bölmeden oluşan beslenme odaklarının yemek ve..

Tarih : Okunma : 68 Defa Okundu... Yorum Yap

YUSUFELİ BELEDİYESİ, “HAYVANLARA KAPLAR BİZDEN, SEVGİ HEPİMİZDEN” DEDİ.

Yusufeli Belediyesi, İlçe Merkezi ve Mahallelerine sokak hayvanları için belli noktalarda beslenme odakları yaptı.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Yusufeli Belediyesi, sokak hayvanlarının susuz ve aç kalmaması için, yaptırdığı beslenme odaklarını ilçe merkezinde ve mahallelerinde tespit edilen 9 farklı noktaya yerleştirdi. İki bölmeden oluşan beslenme odaklarının yemek ve su takibi Yusufeli Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri tarafından yapılacak.

Sokak hayvanları için gerekli hassasiyeti gösterdiklerini söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Toprak; “Yusufeli Belediyesi olarak sokak hayvanlarımız için yaptırdığımız 9 adet beslenme odağını önceden tespit ettiğimiz yerlere yerleştirdik. ‘Kaplar Bizden Sevgi Hepimizden’ sloganıyla hayvan severlerimiz ve Gençlik Meclisi üyelerimizin destekleriyle sokak hayvanlarımızın mama ve yemek ihtiyaçlarını karşılayacağız.” dedi.

Yusufeli Belediyesi, şubat ayında Yusufeli Belediyesi Gençlik Meclisi marifetiyle toplumda sosyal farkındalık yaratmak amacıyla ilçe merkezi ve mahallerinde yaşayan sokak hayvanları için 5 köpek kulübesi, 15 adet kedi yuvası ve 30 adet kuş evini önceden belirlenen yerlere yerleştirmişti

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş