YILLAR ÖNCESİNE AİT ÇAYKUR SPOR KADROSU

TARİHTEN BİR YAPRAK YILLAR ÖNCESİNE AİT 1983 – 1984 Senesine ait Çaykur spor kadrosu bizlere Cihan Yapıcı kardeşimiz tarafından ulaştı. Cihan Yapıcı kardeşimiz o dönemlerde Çaykur Spor forması altında ter döküyordu.  Takımın kaptanı o dönemde Patos Recep. Yıllar öncesine ait resimleri arkadaşlar sayesinde sütünlere taşıyoruz. Yine müsabakalar Rize Atatürk stadyumunda oynanıyordu. Seyirci olarak bizlerde tribünlerden..

YILLAR ÖNCESİNE AİT ÇAYKUR SPOR KADROSU
Tarih : Okunma : 480 Defa Okundu... Yorum Yap

TARİHTEN BİR YAPRAK

YILLAR ÖNCESİNE AİT

1983 – 1984 Senesine ait Çaykur spor kadrosu bizlere Cihan Yapıcı kardeşimiz tarafından ulaştı. Cihan Yapıcı kardeşimiz o dönemlerde Çaykur Spor forması altında ter döküyordu.  Takımın kaptanı o dönemde Patos Recep. Yıllar öncesine ait resimleri arkadaşlar sayesinde sütünlere taşıyoruz.

Yine müsabakalar Rize Atatürk stadyumunda oynanıyordu. Seyirci olarak bizlerde tribünlerden çokça izleme fırsatını yakalamıştık. Heyecanla izliyorduk.  Takım kadrosu aşağıdaki şekilde

Ayaktakiler: Cihan, Adnan,   Öner,  İmdat,  Memiş,  Patos Recep

Oturanlar: Mustafa Mataracı,   Ali,  Recep,   Ekrem,  İbrahim

Çaykur sporun o tarihlerde Hocaları ilk sene Erbil Sümer ikinci senesinde ise Zafer Kanburoğlu takımı çalıştırmaktaydı. Futbolcular o zamanlarda toprak sahalarda ter döküyorlardı.

HABER: – ÖMER YILMAZ

İlk yorumu siz yazın