VAN KAHVALTISINDA ÇAYLAR ÇAYKUR’DAN

VAN KAHVALTISINDA ÇAYLAR ÇAYKUR’DAN ERZURUM ÇAYKUR BÖLGE EKİBİ DÜNYA KAHVALTI GÜNÜNDE VAN’DA YÜREKLERİ ISITTI İSMET KÖSOĞLU VAN- Dünyadaki en zengin kalabalık kahvaltı sofrası olarak bilinen ve Guinness Rekorlar Kitabı’na giren Van Kahvaltısı, Van Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Van Ticaret Odası öncülüğünde Dünya Kahvaltı Gününün bu yıl 4’üncüsü Van Kalesindeki eski Van evi önünde düzenlendi. Van’daki..

VAN KAHVALTISINDA ÇAYLAR ÇAYKUR’DAN
Tarih : Okunma : 22 Defa Okundu... Yorum Yap

VAN KAHVALTISINDA ÇAYLAR ÇAYKUR’DAN

ERZURUM ÇAYKUR BÖLGE EKİBİ DÜNYA KAHVALTI GÜNÜNDE VAN’DA YÜREKLERİ ISITTI

İSMET KÖSOĞLU

VAN- Dünyadaki en zengin kalabalık kahvaltı sofrası olarak bilinen ve Guinness Rekorlar Kitabı’na giren Van Kahvaltısı, Van Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Van Ticaret Odası öncülüğünde Dünya Kahvaltı Gününün bu yıl 4’üncüsü Van Kalesindeki eski Van evi önünde düzenlendi.

Van’daki Dünya Kahvaltı Günü organizasyonuna ÇAYKUR Bayi Satış Müdürleri, saha ekibi ve satış kısım müdürleri bütün ekip olarak katılım sağladı. Organizasyon çok güzel geçti. Tarihi Van Kalesi altında yapılan Kahvaltı organizasyonundan sonra, Edremit Belediye Başkanının gösterdiği Edremit sahilinde Kent Meydanına ÇAYKUR gezici reklam Tırı çekildi. Burada yöre halkının yanında yerli yabancı turistlere ÇAYKUR çayı ikram edildiği belirtildi.

Erzurum ÇAYKUR Bölge Müdürü Yakup Öztürk program hakkında yaptığı açıklamada’’ Genel Müdürümüz Yusuf Ziya Alim beyin bilgisi dahilinde ÇAYKUR’u Van mutfağında en güzel şekilde temsil ettik. Binlerce katılımcıya ÇAYKUR çayı ikramında bulunduk ve çok beğeni kazanarak ilgi gördük. Türk Bayrakları altında yöresel müzikler eşliğinde ortamı şenlendirdik. Alkışlarla saat 20.00’da organizasyonu bitirdik. Bu programın teşekkülümüzün ve ürünlerimizin tanıtımına çok büyük katkı sağladığını söyleyebilirim. 4.Van Dünya Kahvaltı Gününe Van Ticaret Odası Başkanlığının daveti üzerine ÇAYKUR Gezici Reklam Tırımız ile katılım sağladık. Burada tüm katılımcılara ÇAYKUR’un birbirinden lezzetli ve keyif verici çaylarından ikram ettik. Daha sonra bölge insanın yanında yerli ve yabancı turistlerin de vakit geçirdiği Van Edremit sahili Kent Meydanında vatandaşlara çay ikramında bulunulduk. ÇAYKUR’un etkinlikte yer alması bölge de memnuniyetle karşılandı’’ dedi.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş