Vali Çeber, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’e Rize Çayı Takdim Etti…

Vali Çeber, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’e Rize Çayı Takdim Etti… Rize Valisi Kemal Çeber, tarihi açılışın ardından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’e uçaklarına kadar eşlik ederek Azerbaycan uçağında  Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’e Rize Çayı takdim etti. Hediye takdimi sırasında Rize çayının özellikleriyle ilgili bilgi veren Vali Çeber,..

Tarih : Okunma : 53 Defa Okundu... Yorum Yap

Vali Çeber, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’e Rize Çayı Takdim Etti…

Rize Valisi Kemal Çeber, tarihi açılışın ardından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’e uçaklarına kadar eşlik ederek Azerbaycan uçağında  Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’e Rize Çayı takdim etti.

Hediye takdimi sırasında Rize çayının özellikleriyle ilgili bilgi veren Vali Çeber, Rize için çayın çok değerli olduğunu, bu sebeple Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın fikir öncülüğünde Rize-Artvin Havalimanı’nda pek çok alanda çay figürünün kullanıldığını ifade etti.

Rize Çayının kalitesinden, ürün çeşitliliğinden ve özelliklerinden bahseden Vali Çeber, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev’i böyle özel bir günde Rize’de ağırlamaktan büyük onur duyduğunu dile getirdi.

Vali Çeber’e, Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim de eşlik etti.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş