ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERENEĞİNDEN RTEÜ REKTÖRÜNE ZİYARET

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERENEĞİNDEN RTEÜ REKTÖRÜNE ZİYARET Dünyanın farklı ülkelerinden gelerek Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde öğrenim gören bir grup uluslararası öğrenci, Rize Uluslararası Öğrenci Derneği yöneticileriyle birlikte Rektör Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’ı makamında ziyaret etti. Rektör KARAMAN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Dünyanın birçok ülkesinden gelerek Üniversitemizde eğitim gören öğrencilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Öğrencilerimizin kendilerini ülkelerindeki..

Tarih : Okunma : 30 Defa Okundu... Yorum Yap

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERENEĞİNDEN RTEÜ REKTÖRÜNE ZİYARET

Dünyanın farklı ülkelerinden gelerek Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde öğrenim gören bir grup uluslararası öğrenci, Rize Uluslararası Öğrenci Derneği yöneticileriyle birlikte Rektör Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’ı makamında ziyaret etti.

Rektör KARAMAN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Dünyanın birçok ülkesinden gelerek Üniversitemizde eğitim gören öğrencilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Öğrencilerimizin kendilerini ülkelerindeki gibi rahat hissetmelerine ve huzurlu bir ortamda eğitim almalarına özellikle önem veriyoruz. İyi bir eğitim almaları için Üniversitemizin bütün birimleri elinden geleni yaparak her türlü imkânı sağlamaya gayret gösteriyor.” dedi.

Rize Uluslararası Öğrenci Derneği yöneticileri ve öğrenciler de Rektör KARAMAN’a misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederek RTEÜ’de öğrenim görmekten mutlu olduklarını ifade ettiler. Ziyaretin sonunda öğrenciler, Rektör KARAMAN’a kendi kültürlerine özgü hediye takdim etti. HABER: B.ALİ KAVALCI

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş