TÜRK KAMU-SEN RİZE ŞUBESİNDEN MHP İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

TÜRK KAMU-SEN RİZE ŞUBESİNDEN MHP İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET İSMET KÖSOĞLU RİZE-MHP Genel Kurulunda güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı seçilen İhsan Alkan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Kamu-Sen Rize İl Yönetim Kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret hakkında bir konuşma yapan İl Başkanı İhsan Alkan’ ’Türkiye Kamu-Sen Rize İl Başkanı Sn. Murat Köseoğlu..

Tarih : Okunma : 32 Defa Okundu... Yorum Yap

TÜRK KAMU-SEN RİZE ŞUBESİNDEN MHP İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-MHP Genel Kurulunda güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı seçilen İhsan Alkan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Kamu-Sen Rize İl Yönetim Kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret hakkında bir konuşma yapan İl Başkanı İhsan Alkan’ ’Türkiye Kamu-Sen Rize İl Başkanı Sn. Murat Köseoğlu ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bizler memleketimize milletimize hizmet için buradayız. Türk Kamu-Sen Rize Şube Başkanımız Murat Köseoğlu ve yönetim kurulu arkadaşlarına nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim ‘’dedi. Başkan Murat Köseoğlu İl Başkanlığını ziyaret ederek ‘’yeniden seçilen İl Başkanımız İhsan Alkan ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başarılar diliyoruz’’ dedi.

İlk yorumu siz yazın