TRABZON MİLLETVEKİLİ BÜYÜKAYDIN’DAN ALİM’E ZİYARET

TRABZON MİLLETVEKİLİ BÜYÜKAYDIN’DAN ALİM’E ZİYARET Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 28 Dönem Trabzon Milletvekili, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu ve Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi Üyesi Yılmaz BÜYÜKAYDIN, ÇAYKUR Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM’i ziyaret etti. Trabzon ilinin tanınmış iş insanı, siyaset ve spor adamı, Ak Parti Trabzon Milletvekili Yılmaz..

Tarih : Okunma : 16 Defa Okundu... Yorum Yap

TRABZON MİLLETVEKİLİ BÜYÜKAYDIN’DAN ALİM’E ZİYARET

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 28 Dönem Trabzon Milletvekili, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu ve Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi Üyesi Yılmaz BÜYÜKAYDIN, ÇAYKUR Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM’i ziyaret etti.

Trabzon ilinin tanınmış iş insanı, siyaset ve spor adamı, Ak Parti Trabzon Milletvekili Yılmaz Büyükaydın, “ Doğu Karadeniz bölgemizde en önemli tarım ürünümüz olan çay bitkimizin ağırlıklı olarak sırasıyla yetiştiği, Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illerimizde Çaykur çay fabrikalarıyla, üretmiş olduğu onlarca ürün çeşitleriyle, iş istihdamıyla, çay satış mağazalarıyla, ülkemiz bölgemiz en güçlü markası ve teşekkürlü olma noktasındaki gücünün artarak devam etmesi için parlamentoda üzerimize düşeni yapıyoruz. Çayımızın gelişimi ve üreticilerimizin refahı için kurumda devam eden başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. ”dedi. Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya Alim, Trabzon Milletvekili sn. Büyükaydın’ın, Çaykur Genel Müdürlüğünü ziyaretten duydukları memnuniyetini dile getirdi. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş