THK RİZE ŞUBESİNDEN İKİZDERE VE KALKANDERE’YE ZİYARET

THK RİZE ŞUBESİNDEN İKİZDERE VE KALKANDERE’YE ZİYARET -KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANLARINI ZİYARET EDEN THK RİZE ŞUBE YÖNETİMİ ÇALIŞMALARINI PAYLAŞARAK DESTEK İSTEDİ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-THK Rize Şubesi Başkanı Mehmet Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri İkizdere ve Kalkandere’ye ziyarette bulundu. Kaymakam Cafer Kaymakçı’dan İkizdere’de Kurban Bayramında deri toplama konusunda destek istediklerini söyleyen THK Rize Şube Bakanı Mehmet..

THK RİZE ŞUBESİNDEN İKİZDERE VE KALKANDERE’YE ZİYARET
Tarih : Okunma : 39 Defa Okundu... Yorum Yap

THK RİZE ŞUBESİNDEN İKİZDERE VE KALKANDERE’YE ZİYARET

-KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANLARINI ZİYARET EDEN THK RİZE ŞUBE YÖNETİMİ ÇALIŞMALARINI PAYLAŞARAK DESTEK İSTEDİ

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-THK Rize Şubesi Başkanı Mehmet Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri İkizdere ve Kalkandere’ye ziyarette bulundu.

Kaymakam Cafer Kaymakçı’dan İkizdere’de Kurban Bayramında deri toplama konusunda destek istediklerini söyleyen THK Rize Şube Bakanı Mehmet Demir ’THK 1926 yılında Gazi Mustafa Kemal tarafından kurulmuş önemli bir kuruluşumuzdur. Topladığı yardımlarla öğrencilere burs veriyoruz. Memlekette meydana gelebilecek orman yangınlarına uçaklarımızla söndürme konusunda yıllardır yardımcı oluyoruz. THK Üniversitesine Rize’den gidecek öğrencilere burs vermeyi taahhüt ediyoruz. Kurban derisi ve zekât fitreden başka bir gelirimiz yoktur, Kaymakamlarımız ilçelerde fahri başkanımızdır. Hava Kurumunun önemini öğrencilerimize gençlerimize tanıtıyoruz ’dedi. Kaymakam Cafer Kaymakçı ’da yaptığı konuşmada ’ilçemizde THK için gereken yardım ve ilgimizi gösteririz. Deri toplama konusunda Muhtarlarımızla işbirliği yaparak merkezi yerlerde toplamaya çalışırız’dedi.

İkizdere Kaymakamı Cafer Kaymakçı ve Belediye Başkanı Hakan Karagöz’ü ziyaret eden THK Yönetimi daha sonra Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım’ı ziyaret etti. Kalkandere Belediye Başkanını ziyarette eski İl Genel Meclis Üyesi Hasan Kansızoğlu’da hazır bulundu. Kalkandere Kaymakamı Sercan Yılmaz Valilikte bulunduğu için görüşme imkânı olmadı. İkizdere ve Kalkandere ilçesindeki ziyarette Rize THK Şube Başkanı Mehmet Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Vanlıoğlu, Orhan Kasarcı, İsmet Kösoğlu hazır bulundu.

İlk yorumu siz yazın