TFSKD 8.OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI ANKARA’DA YAPILDI

ANKARA—Türkiye Saha Komiserleri Derneği  Genel  Merkezi’nin 8. Olağan Seçimli Genel Kurulu Ankara’da yapıldı. Sağlık tedbirleri alınarak tek liste halinde yapılan ve Divan Başkanlığını 3. ve 4.Dönem Genel Başkanlığımızı yapan Şükrü Şentürk’ün yaptığı genel kurulda “Türkiye Futbolunun kravatlı işçileri futbol saha komiserleri” Sağlık tedbirleri alınarak tek liste halinde yapılan ve Divan Başkanlığını 3.4.Dönem Genel Başkanlığımızı yapan..

TFSKD 8.OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI ANKARA’DA YAPILDI
Tarih : Okunma : 13 Defa Okundu... Yorum Yap

ANKARA—Türkiye Saha Komiserleri Derneği  Genel  Merkezi’nin 8. Olağan Seçimli Genel Kurulu Ankara’da yapıldı.

TFSKD Genel Başkanı Hüseyin Doğan

Sağlık tedbirleri alınarak tek liste halinde yapılan ve Divan Başkanlığını 3. ve 4.Dönem Genel Başkanlığımızı yapan Şükrü Şentürk’ün yaptığı genel kurulda

TFSKD tarihinde ilk defa bir kadın üye, Yonca Portakal Hamurcu yönetim kurulunda yer aldı.

“Türkiye Futbolunun kravatlı işçileri futbol saha komiserleri”

Sağlık tedbirleri alınarak tek liste halinde yapılan ve Divan Başkanlığını 3.4.Dönem Genel Başkanlığımızı yapan Şükrü Şentürk’ün yaptığı genel kurulda
Hüseyin Doğan ve yönetim kurulu 5.kez üst üste seçilerek güven tazeledi.
TFSKD tarihinde ilk defa bir kadın üye, Yonca Portakal Hamurcu yönetim kurulunda yer aldı. Şubelerimizde hizmet bayrağını devreden Başkanlardan Ömer Veske (Kırıkkale) Ali Osman Özgül (İstanbul), Mahmut Tonka (Çanakkale), Kadir Altındal (Burdur), Mehmet Aksakallı (Erzurum), Arif Yavaş’a hizmetlerinde dolayı plaket verildiği toplantıda (Afyonkarahisar) Genel Başkan Hüseyin Doğan genel kurula hitaben yaptığı konuşmasında, yakın tarihte vefat eden Genel Merkezimizin kurucularından ve üyelerinden Haluk Okan, Bülent Meralbaysal, M.Metin Altay, Bayram Sarıkaya, Muzaffer Pakkaraca, Eyüp Şenol Çivit’i ve şubelerimizde vefat eden üyelerimizi rahmetle anarak; Saha Komiserlerinin çağdaşlaşmak adına Spor Bilimlerinden alınan eğitimle Prof.Dr.Turgay Biçer ve Prof.Dr. Rıdvan Ekmekçi’den kriz yönetimi, iletişim ve koordinasyon konulu konferans verildiğini, kurumsal çalışmalarda Saha Komiserlerimizin güvenliğini sağlayan Kamu Görevlisi Statüsünün kazanılması, üyelerimizin Süper Lig ve TFF 1.Lig Müsabakalarında U19 maçlarında görev yapmasının sağlanması, yıllardır sıkıntı yaşadığımız Sağlık Raporu probleminin çözüme kavuşturulması yönetim kurulumuzun yapılan girişimlerin sonucunda gerçekleştirildiği, İç Anadolu Bölgesi Toplantısının Ankara’da ve Doğu Anadolu Bölgesi toplantısının Erzurum’da yapıldığını ve Pandemi nedeniyle diğer bölge toplantılarının iptal edildiğini, Bölge Toplantılarına Salgın Hastalık nedeniyle ara verildiğini, derneğimizin sosyal projeler kapsamındada, okullara kitap yardımı, kan bağışı, Mehmetçik Vakfına Bağış, Elazığ depreminde kıyafet ve battaniye desteği verildiği, Pandemi döneminde “Bizbize Yeteriz” Ulusal Kampanyaya destek verildiği, 53 yıldır TFF’ye hizmet eden Derneğimizin tff üyelik şartlarını oluşturduğu ve genel kurulda verilen karar ile tff üyeliği konusunda müracaat edileceğini, bugüne kadar edilen kazanımlara emek veren Yönetim Kuruluna ve genel kurula katılarak derneğimize sahip çıkan ve destekleyen tüm üyelere ve her zaman desteklerini esirgemeyen TFF Başkanvekili ve TASKK Genel Başkanı Sayın Ali Düşmez’e teşekkür etmiştir.

Yeni yönetimde TFSKD Rize Şube Başkanı Necati Dili Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı olurken,Rize Şubesi üyelerinden Ömer Yılmaz Denetleme Kurulu yedek üye olarak listeye girdi.

TFSKD Rize Şube Başkanı Necati Dili ve Rize Delegeleri Genel Başkan Hüseyin Doğan ile hatıra fotoğrafı çektirdi
TFSKD Genel Merkezi yeni yönetimiyle

İlk yorumu siz yazın