TEPKİDEN KORKULUYOR MU?

İSMET KÖSOĞLU/Gazeteci Gözü İle TEPKİDEN KORKULUYOR MU? Cumhurbaşkanı meydanlarda halka seslenir. Meydanlar Devletin başı Cumhurbaşkanını yakından görmek isteyenler için bir şanstır. Ankara dışındaki bir şehirde yaşayan vatandaş bir daha Cumhurbaşkanını nerede görür. Cumhurbaşkanı ayağına geldiğinde haklı olarak bir kâğıda veya pankarta yazdığı bir slogan veya iki cümleyi Cumhurbaşkanının görmesini ister. Bir pankartla Cumhurbaşkanına meramını anlatmaktan..

TEPKİDEN KORKULUYOR MU?
Tarih : Okunma : 8 Defa Okundu... Yorum Yap

İSMET KÖSOĞLU/Gazeteci Gözü İle

TEPKİDEN KORKULUYOR MU?

Cumhurbaşkanı meydanlarda halka seslenir.

Meydanlar Devletin başı Cumhurbaşkanını yakından görmek isteyenler için bir şanstır.

Ankara dışındaki bir şehirde yaşayan vatandaş bir daha Cumhurbaşkanını nerede görür.

Cumhurbaşkanı ayağına geldiğinde haklı olarak bir kâğıda veya pankarta yazdığı bir slogan veya iki cümleyi Cumhurbaşkanının görmesini ister.

Bir pankartla Cumhurbaşkanına meramını anlatmaktan daha masum ne olabilir.

Rize-Artvin Havalimanı açılışında yakından görmüştüm. Orada Gazeteci olarak sahnenin en önündeydim. Benim yanımda da sivil ve resmi korumalar vardı. Kalabalık içinde elinde kâğıt veya zarf ile pankart ile Cumhurbaşkanına derdini iletmek isteyenleri gören korumalar o afiş ve kâğıtları hemen toplattılar. Toplanan kâğıtlar önümde bulunan mukavva kutularına çöp gibi atıldı.

Koruma amirlerinin bu durumunu, bizzat şahit olduğum için söylüyorum hiçbir yazılı pankarta izin vermeyin hemen alın talimatı verdiğini gördüm.

En son Bursa’daki mitingde Ankara’da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve öğretim Üyesi Doç.Dr. Sinan Ateş’in kaatileri bulunsun diye asılan pankartların hemen toplanması manidardır.

Cumhurbaşkanının bu konulardan belki haberi yoktur ama emir verenler kim.

Pankart toplamalar korkulan tepkiler sonucu olsa gerek.

——

Yalamaya devam diyen AKP Milletvekili

Opr.Dr.muş.etiketinde öyle yazıyor.

AKP Ordu Milletvekili ayak yalamasıyla bir anda gündem oldu.

Adı sanı bilinmeyince yalamaya ayaktan başladı ki seçimde listeye girsin.

Ne yazık ki bu adamı Ordu’lular hizmet etsin diye Meclise göndermiş.

Bugüne kadar Mecliste hiç sesi çıkmamış. Ordu 52 Tv de önümüzdeki seçimde listeye girebilmek için takla atarak değil ayak yalamakla işe başladı.

İlk yorumu siz yazın