TAZİYE VE BAŞSAĞLIĞI MESAJI

TAZİYE VE BAŞSAĞLIĞI MESAJI Uzun zamandır ilimizde kardiyoloji alanında büyük hizmetleri bulunan sadece tıbbi bilgi ve yeteneği değil; üstün insani vasıflarıyla da halkımızın ve sağlık camiasının gönlünde taht kuran çok kıymetli hocamız Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Turan Erdoğan’ı geçirdiği beyin kanaması sonucu kaybetmenin derin acısını ve üzüntüsünü yaşamaktayız. Kıymetli hocamız için..

TAZİYE VE BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Tarih : Okunma : 104 Defa Okundu... Yorum Yap

TAZİYE VE BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Uzun zamandır ilimizde kardiyoloji alanında büyük hizmetleri bulunan sadece tıbbi bilgi ve yeteneği değil; üstün insani vasıflarıyla da halkımızın ve sağlık camiasının gönlünde taht kuran çok kıymetli hocamız Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Turan Erdoğan’ı geçirdiği beyin kanaması sonucu kaybetmenin derin acısını ve üzüntüsünü yaşamaktayız.

Kıymetli hocamız için yarın Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi önünde sağlık çalışanlarının katılacağı veda töreni düzenlenecektir.

Hocamızın Cenaze namazı ise 14 Ağustos 2020 Cuma günü (Yarın) ikindi namazına müteakip Trabzon İli Çaykara İlçesine bağlı Taşkıran Köyünde kılınacaktır. Merhumun cenazesi aynı yerdeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hakkın rahmetine kavuşan hocamıza Yüce Allah’tan Rahmet, Ailesine ve Yakınlarına Sabırlar diler, tüm sağlık camiasının başısağolsu

İlk yorumu siz yazın