SİNAN DURMUŞ ÇAY KUR RİZESPOR ALT YAPI ANTRENÖRÜ ( NOSTALJİ )

SİNAN DURMUŞ ÇAY KUR RİZESPOR ALT YAPI ANTRENÖRÜ   Sinan Durmuş hoca 1975 senesinde Çay sporda futbola başladı bugün hala futbolun içersinde Çay kur Rize spor alt yapısında U 15 de hocalık yapmaktadır.   Evli ve üç erkek çocuk babası olan Sinan Durmuş Hoca 1975 senesinde Cevat hocanın takımı olan Çay sporda futbola başladım dedi…

SİNAN DURMUŞ ÇAY KUR RİZESPOR ALT YAPI ANTRENÖRÜ ( NOSTALJİ )
Tarih : Okunma : 100 Defa Okundu... Yorum Yap

SİNAN DURMUŞ ÇAY KUR RİZESPOR ALT YAPI ANTRENÖRÜ

 

Sinan Durmuş hoca 1975 senesinde Çay sporda futbola başladı bugün hala futbolun içersinde Çay kur Rize spor alt yapısında U 15 de hocalık yapmaktadır.

 

Evli ve üç erkek çocuk babası olan Sinan Durmuş Hoca 1975 senesinde Cevat hocanın takımı olan Çay sporda futbola başladım dedi. Daha sonra çeşitli amatör takımlarda futbol oynadıktan sonra  Çay kur ile Rize sporun birleşiminde Çaykur Rizespor olarak alt yapıda bir yıl hocalık yaptım.daha sonra yine 5 yıl Çay kur Rize spor profesyonel takımda yardımcı hocalık yaptım . Daha sonra değişmeli olarak alt yapı tekrar profesyonel takım ve tekrar alt yapıda görev yapmaktayım.Şu anda lisansım en üst düzeyde teknik direktörlük bazında diyen Sinan hoca  Alt yapıda U 15 takımında hocalık yapmaktayım.hoca arkadaşlarımızdan uyum içersinde çalışıyoruz.

Amacım Rize futboluna Türk futboluna gelecekte yetenekli futbolcular katmak amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi.

İlk yorumu siz yazın