Sigara Denetimi İle İlgili Toplantı Düzelendi

Sigara Denetimi İle İlgili Toplantı Düzelendi Vali Kemal Çeber Başkanlığında, Dumansız Hava Sahası Denetim Sistemi hakkında farkındalık oluşturmak için toplantı düzenledi. Rize Valiliği, Ayder Toplantı Salonunda, Vali Kemal Çeber Başkanlığında, 4207 sayılı Tütün ürünlerinin zararlarının önlenmesi ve kontrolü hakkında ki Kanun ile Rize ili Dumansız Hava Sahası Denetim Sistemi hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla toplantı düzenlendi…

Tarih : Okunma : 55 Defa Okundu... Yorum Yap

Sigara Denetimi İle İlgili Toplantı Düzelendi

Vali Kemal Çeber Başkanlığında, Dumansız Hava Sahası Denetim Sistemi hakkında farkındalık oluşturmak için toplantı düzenledi.

Rize Valiliği, Ayder Toplantı Salonunda, Vali Kemal Çeber Başkanlığında, 4207 sayılı Tütün ürünlerinin zararlarının önlenmesi ve kontrolü hakkında ki Kanun ile Rize ili Dumansız Hava Sahası Denetim Sistemi hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla toplantı düzenlendi.

Düzenlene toplantıya MÜSİAD Başkanı Recep Taylan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Güven Aksoy, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Yeşilay Şube Başkanı Selim Kandemir, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ve Belediye Başkanlığından temsilciler ve 28 işletme sahibi katıldı.

Toplantı sonrası Vali Çeber, Dumansız Hava Sahası’nın önemine vurgu yaparak, yapılan çalışmalar ve gösterilen hassasiyetten ötürü katılımcılara teşekkür etti.

İlk yorumu siz yazın