ŞİFALI SUYUN YOLU YAPILDI

ŞİFALI SUYUN YOLU YAPILDI İKİZDERE-ŞİMŞİRLİ MADEN SUYUNA ULAŞAN YOLDAKİ TEHLİKE KAYMAKAMLIK TARAFINDAN GİDERİLDİ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Bölgenin önemli şifalı içme suyu Şimşirli Maden Suyu yolunda bit süre önce tahrip olan yolu Kaymakamlık tarafından yapıldı. Patika yol ile gidilen Maden Suyuna ulaşmak için mevcut patika yolda heyelan sonucu kopmalar olmuş ve geçici olarak ahşap muhafazalar yapılmıştı. Patika..

ŞİFALI SUYUN YOLU YAPILDI
Tarih : Okunma : 22 Defa Okundu... Yorum Yap

ŞİFALI SUYUN YOLU YAPILDI

İKİZDERE-ŞİMŞİRLİ MADEN SUYUNA ULAŞAN YOLDAKİ TEHLİKE KAYMAKAMLIK TARAFINDAN GİDERİLDİ

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Bölgenin önemli şifalı içme suyu Şimşirli Maden Suyu yolunda bit süre önce tahrip olan yolu Kaymakamlık tarafından yapıldı.

Patika yol ile gidilen Maden Suyuna ulaşmak için mevcut patika yolda heyelan sonucu kopmalar olmuş ve geçici olarak ahşap muhafazalar yapılmıştı. Patika yolun sarp ve kayalık olması yol genişletilmesine engel olurken mevcut yol genişliğinin 50 cm olduğu belirtildi. Aşınmalardan dolayı sürekli zarar gören yaklaşık 50 metre uzunluğundaki yolun yaya geçişinde meydana gelen tehlike Kaymakamlık tarafından beton basamaklar yapılarak giderildiğini söyleyen vatandaşlar’ ’tehlikeli yol güvenli hale geldi, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz’’ dediler

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş