SEYYAH CEMAL GÜLAS TÜRK OCAKLARINDA SOHBETTE BULUNACAK

SEYYAH CEMAL GÜLAS TÜRK OCAKLARINDA SOHBETTE BULUNACAK BELGESEL YAPIMCISI CEMAL GÜLAS TÜRK DÜNYASI İZLENİMLERİNİ ANLATACAK İSMET KÖSOĞLU RİZE-Rizeli ünlü gezgin Cemal Gülas Rize Türk Ocakları Şubesinde ‘’Asya Ekspedisyonu ve Türk Dünyası’ ’konulu sohbetinde hemşeri ve okuyucularıyla buluşacak. Rize Türk Ocakları tarafından düzenlenen program 8 Haziran 2023 günü saat 18.00 de Türk Ocakları Konferans Salonunda başlayacak…

Tarih : Okunma : 11 Defa Okundu... Yorum Yap

SEYYAH CEMAL GÜLAS TÜRK OCAKLARINDA SOHBETTE BULUNACAK

BELGESEL YAPIMCISI CEMAL GÜLAS TÜRK DÜNYASI İZLENİMLERİNİ ANLATACAK

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rizeli ünlü gezgin Cemal Gülas Rize Türk Ocakları Şubesinde ‘’Asya Ekspedisyonu ve Türk Dünyası’ ’konulu sohbetinde hemşeri ve okuyucularıyla buluşacak.

Rize Türk Ocakları tarafından düzenlenen program 8 Haziran 2023 günü saat 18.00 de Türk Ocakları Konferans Salonunda başlayacak. Dünyanın birçok yerinde yaptığı seyahatlerle ismini Rizeli Seyyah olarak duyuran Belgesel yapımcısı ve Yazar Cemal Gülas’ın konferansında ana konu ’’ Asya Ekspedisyonu ve Türk Dünyası’’ olacak. Yıllardır bilhassa Türk Dünyası hakkında uzun süreli seyahatlerde bulunarak binlerce kare fotoğraf ve belgeseller çeken Cemal Gülas’ın konuşmasına yoğun ilgi olması bekleniyor.

İlk yorumu siz yazın