Saadet Partisi Ardeşen Adayı Açıklandı

Saadet Partisi Ardeşen Adayı Açıklandı Saadet Partisi’nin 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimlerinde Rize’nin Ardeşen ilçesinde adayı belirlendi. Saadet Partisi Ardeşen İlçe binasında düzenlenen törende GİK Üyesi Kemal Eksilmez adaylığını açıkladı. Düzenlenen törene Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Uzun, İl Müfettişi Sait Eksilmez, Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar, Ardeşen ilçe Başkanı Şahin..

Tarih : Okunma : 17 Defa Okundu... Yorum Yap

Saadet Partisi Ardeşen Adayı Açıklandı

Saadet Partisi’nin 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimlerinde Rize’nin Ardeşen ilçesinde adayı belirlendi.

Saadet Partisi Ardeşen İlçe binasında düzenlenen törende GİK Üyesi Kemal Eksilmez adaylığını açıkladı.

Düzenlenen törene Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Uzun, İl Müfettişi Sait Eksilmez,

Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar, Ardeşen ilçe Başkanı Şahin Ali Döne, Saadet Partisi Rize il ve ilçe başkan adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

,

“Adaylık sürecimiz belirli bir aşama süreci 1.5 aylık çalışma, genel merkezimizin takdiri ve ilçe teşkilatımızın çalışmaları sonucunda belirlendi.” dedi.

Eksilmez, “Bizim derdimiz Ardeşenli hemşehrilerimize hizmet aşkıdır. İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır diyor peygamber efendimiz, biz buna inandık ve yola çıktık” ifadesini kullandı.

“Zaman içerisinde açıklamalarımız olacak, devrim niteliğinde projelerimizle vatandaşlarımızın karşısına çıkacağız. Başkan seçildiğimizde israfsız belediye ile bereket artacak.” diyen Saadet Partisi Ardeşen Belediye Başkan Adayı Kemal Eksilmez, “Biz Ardeşen Belediye Başkanlığını almak için gece gündüz çalışacağız ve başaracağız. Gece uyurken bile plan proje içerisinde Ardeşenimize neler yapabilirim derdindeyim. 1994 yılında Ardeşenimizde Milli Görüş ruhuyla nasıl başarı gösterdikse 2024 yılında, yani 30 yıl sonra aynı başarı ile Ardeşen Belediyesini devralacağız, inanarak bu yola çıktık ve başaracağız.” dedi.

Kemal Eksilmez, 1966 yılında Ardeşen’in Doğanay köyünde dünyaya geldi. Ardeşen’de orman ürünleri ve inşaat alanında faaliyet gösteren ve 1990 yılında kurulan Hilorsan’ın Yönetim Kurulu Başkanıdır. Aynı zamanda Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi olan Eksilmez evli ve beş çocuk babasıdır

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş